Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy nagyon buta kérdés,...

Lehet hogy nagyon buta kérdés, szóval előre is bocsi, de doki honnan tudja megállapítani a méhszály állását csak abból, hogy bedugja az ujját?

Figyelt kérdés

Mármint múltkor olvastam itt, hogy ez a C érték mit jelent, nekem 2000-es, azt mondta a védőnő, meg a doki is hogy minden oké, csak kíváncsi lennék honnan tudja?Mármint a belső méhszályat honnan tudja ha külső zárt?Vagy nyilván ha a külső zárt akkor a belső is?

Jaj bocsi tényleg ha nagyon hülye a kérdés...


2010. júl. 2. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert bedugja az ujját a méhszájba. Innen tudja megállapítani, hogy zárt vagy nyílik, rövidült, vagy megtartott. Gyakorlat kérdése.
2010. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MOst, hogy olvastam a választ, kicsit félreérthető bocsi:)

SZóval megpróbálja bedugni, és az alapján érzékeli, hogy mi újság:)

2010. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaa értem.Csak mert SZTK-ba járok, nincs magándokim, és akihez szoktam menni, egy idősebb főorvos, és olyan gyorsan végez mindig, gondolom van gyakorlata meg tapasztalata....
2010. júl. 2. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de méhszáJ.
2010. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ez ciki....
2010. júl. 2. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!