Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet, ha nem érzem úgy...

Baj lehet, ha nem érzem úgy mozogni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20+5 hkm vagyok. Eddig kora reggel, mikor ébredtem és este mikor lefekudtem mocorgott rendszeresen a babám kb a 16 hét óta, viszont tegnap óta nem igazán érzem. Se este sem reggel nem éreztem őt, napközben egyszer volt, hogy enyhén éreztem. Aggódtam, de gondoltam majd holnap.... hát ma reggel sem érzem :( viszont ami nekem furcsa volt, hogy este a huvelyemnel éreztem ugyanazt az érzést, mintha mozogna.... létezik hogy annyira lent éreztem, vagy valami más volt? Aggódom, és vasárnap lévén nem is nagyon tudok mit csinálni... :( szerintetek?
2019. márc. 10. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
attól, hogy vasárnap van, a nőgyógyászodat fel tudod hívni, ill. be tudsz menni a kórházba.
2019. márc. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, menj el ma a nőgyógyászati ügyeletre. Ha indokoltnak látják, csinálnak UH-t.
2019. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáld valahogy felébreszteni lehet hogy csak pihen vagy csak kicsit ellustúlt.

Valahol azt olvastam hogy a zuhanyzásra fel ébrednek mert nem szeretik a kopogó hangot, vagy igyál hideg vizet, esetleg kopogtas te az ujjaidal a hasadon.

2019. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd itt van

[link]

2019. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A zuhanyzás, a csoki vagy a testmozgás nálam mindig beválik. Az is számít, hogy milyen pózban fekszem, mert van ahogy jobban érezni. Van, hogy szinte hasra kell fordulnom, hogy elkezdjen fészkelődni.

Vannak lustább napok alapból, főleg ilyen időben amikor a frontok jönnek-mennek. Próbálkozz kicsit.

Viszont ha nagyon aggódsz, akkor ügyeletre bármikor be lehet menni.

2019. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre!!! Most,ha még nem voltál!
2019. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok azóta?


Utolso voltam

2019. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a valaszaitokat, már érzem a mocorgását 😊 felhívtam a dokit, aki nyugtatott, hogy ilyen idős várandósan nem kell minden nap éreznem, lehet befelé fordult és arra rugdosodott.. most viszont érzem öt, úgyhogy megnyugodtam, halistennek csak az aggodalom volt nagy!!😊
2019. márc. 10. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!