Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek igaz, hogy a...

Szerintetek igaz, hogy a fiúk, később születnek mint a lányok?

Figyelt kérdés
Naponta kérdezik mit érzek mikor jön a fiam, mire én mondom, hogy szerintem előbb jön majd mint ahogy a lányom is előbb bújt ki. Erre mindenki legyint, hogy a fiúk lustábbak, nem fog előbb jönni a kiírt dátumnál. Van alapja ennek a teóriának?
2019. márc. 12. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha lenne, nem lennének koraszülött fiúk..,
2019. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy az első mondja.

De én 2 fiut szültem, az első 4 órával késett a kiírttól, a második 1 nappal előbb jött. Sogornőm is 1 héttel előbb szült. Nem törvényszerű, hogy a fiúk később bújnak ki.

2019. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

1. nem igaz

2. én is azt "éreztem", hogy majd a 2. gyerek is kicsit előbb jön, mint az 1. aztán 42. betöltött héten indították... ja, és még lány is ráadásul :D

2019. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Hulyeseg hogy a fiuk lustabbak nem tudom ki talalta ki.. Nalunk mindenki aztmondja sot a vedonom is hogy a fiuk hamarabb szuletnek. Persze valtozo es egyaltalan nem biztos. Annyi hogy nalunk apukam 3 hettel hamarabb, az occse 2 hettel hamarabb, az en batyam 8 nappal hamarabb szuletett az en elso fiam is 12 nappal korabban bujt ki most is fiu lesz ugyhogy nemtudni :D
2019. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze ezt nem lehet kiszámítani. Nekem tuti nem vár a 42. hétig, április 1-re vagyok kiírva, de kiveszik vagy megszülök legkésőbb április 5-én. Császárral szültem az elsőt, emiatt nem akarja a dokim, hogy húzzuk az időt. Azt is mondta, ha elkezdek vajúdni és nem tágulok kellő tempóban, akkor is megcsászároz. Amúgy fel is ajánlotta a program császárt, de én visszautasítottam, jöjjön, ahogy jönni akar.
2019. márc. 12. 22:23
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Hát ez az a kérdés, ami babonán alapszik és ezek szerint tájegységenként is változik. Itt minden idősebb azt mondja, hogy a fiúk később születnek. Az egyik előttem válaszoló azt írja, hogy náluk minden fiú korábban.

Szóval ez teljesen olyasmi, hogy kinek, milyen formájú a hasa, mit kíván jobban, stb., stb.

Két lányom van, mindkettő 2 nappal később született a kiírt dátumnál.

2019. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a lányom 39+5-re született, a fiam 39+1-re.
2019. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Fiam 41+3ra született indítassal
2019. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Négy lányom van, 38-tól 41+6ig volt minden...
2019. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem sok tudomanyos alapja van. Igaz, nekem ket lanyom es egy fiam van, aki a legkorabban erkezett 37+2 re, tehat mondhatom,h.igy van, de nem hinnem,h.ebben van barmi logika.
2019. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!