Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhessèg eseten ellehet...

Ikerterhessèg eseten ellehet utasitani azt, hogy protokoll szerint befektessenek 25hetesen amikor semmi bajom nincsen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ikerterhesseg eseten ha semmi problemam nincs,de beakarnak fektetni a korhazba mert ez a protokoll,elutasithatom?

Van egy ketto eves kislanyom is itthon.Nem szeretnek heteket,honapokat bent fekudni ,itthon is tudok pihenni.A kerdesem az lenne,hogy elutasithatom,hogy nem fekszek be a korhazba?


2019. márc. 14. 11:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jézus, nálunk a trigrminijet sem fektették be 25. héten, nemhogy panaszmentes geminit.

Egyébként nem kényszer, max aláíratják, hogy saját felelősségre mész haza. Ha nem lenne semmi gond a terhességemmel azon kívül, hogy ikrek, biztos be nem feküdnék, pedig szülészeten dolgozom.

2019. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez meglepett, akkor kb ez az egyetlen kórház ahol alkalmazzák ezt a módszert. Több ikerterhest ismerek senkit nem fektettek be panaszmentesen.
2019. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
En is ikerterhes vagyok, raadasul egypeteju ikreket varok eleg komoly komplikaciokkal es esze agaban sincs a dokimnal befektetni. Nekem hetente kell menni a kis bibi miatt, amugy 2 hetente kene, azt mondta mindig vigyek magammal cuccot, ha esetleg azt latja h maradnom kell, de amugy mehetek haza. Amugy en pecsre jarok pedig rohadt messze lakunk pecstol.
2019. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia ! En találkoztam ilyennel , ahol én voltam kórházban több ikres ( kettesiker) kismama volt bent tudomásom szerint teljesen panaszmentesen a 25-28hettol szülésig , hétvégére haza mehettek de egyèbkent vegig bent kelett lenniük.

Én sem halottam még sose ilyenről de ok is azt mondtak hogy ez a protokoll ....

2019. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kap a korhaz penzt ha befekszel, mi hittel?

Nem is keveset ( korhazban dolgozom, tudom mi , hogy mukodik ).


Egyebkent meg szepen kinyitod a pici szad , es kozlod, " nem, nem fekszem be, koszonom. "

2019. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát az a baj utolso hogy akkor ha megmondod hogy nem fekszel be sok esetben nagyon csúnyán fognak veled viselkedni , tisztelet a kivételnek de sokat voltam bent kórházban hallottam en már olyat orvosok szájából hogy csak lestem ,
2019. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elozo, 1999 ota dolgozom korhazban, tudom mi a helyzet. Meg azt is, hogy 21.szazad van, van betegjogi kepviselo, de a legtobb beteg nem all ki magaert, es az orvosokrol azt hiszik, ok a parancsolojuk.
2019. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én pont ma voltam orvosnál, csak Nyíregyházán. 11 hetes 2 petéjű ikerpár pocaklakókkal. Rákérdeztem, hogy mi a szabály, mert nekem is van egy 1,5 éves kislányom, akit nagyon nem szeretnék hetekre/hónapokra másra hagyni! Azt a választ kaptam, hogy amennyiben probléma mentesen alakul minden, akkor 34.héttől kell befeküdni, addig otthon maradhatok, nyilván komplikáció esetén ez az időpont borul. Ezek szerint mindenhol más szabályt követnek.
2019. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!