Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye az utolsó 2-3 hétben már...

Ugye az utolsó 2-3 hétben már nem nagyon szoktak farosba fordulni a babák?

Figyelt kérdés
Ma voltam UH-n, betöltött 38. héten. Koponyavégű fekvésű a babám (már a 31 hetes UH-n is az volt). Ugye most már valószínű, hogy így is marad a végéig? :) tudom, bármeddig fordulhatnak és semmi nincs kizárva, de az ritkább eset, hogy az utolsó hetekben rossz irányba fordul, ugye?
2019. márc. 14. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Farosba ritkábban fordulnak vissza, de olyan pl van, hogy nem teljesen fejvégű, hanem kimozdul a síkból és ugye ez is császár ha nem illeszkedik be a fej.

Most megnyugtattalak, ugye? Bocsánat. Inkább ne kérdezz ilyeneket 38 hetesen, nem lesz semmi baj, nyugi!

2019. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az unokatesómnak vegig koponya vegű fekvésben volt, majd a szülés napján harántba vágta magát, császár lett a vége.
2019. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Látom, nem nagyon nyugtattak meg.Próbálom kicsit javítani a statisztikát:)Barátnőmnek azt mondta a dokija, "előfordul, de ilyenkor már nem illik."Neki "illedelmes" volt a babája:)Te is bízz benne bátran!
2019. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legnehezebb a fejük és már a hely is kevés. Úgyhogy ha nincs oka (pl. valami a köldökzsinórral), nagy eséllyel már irányban maradnak. :)
2019. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem második fia végig fejjel lefelé volt, vajúdáskor pedig keresztbe fordult úgy hogy egyik kezét kidugta. Császár lett belőle egyértelműen.
2019. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

37. hétig fejvégű volt, 38. héten haránt, mentem a műtőbe :)

már 7 hetes a picim :)

2019. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 26. hettol faros volt, es nem is fordult vissza, igy vegig tudtuk, csaszar lesz. Baratnomnek farosbol harantba fordult, o is csaszaros volt. Nem tudom, megnyugtato e, de bizz benne, hogy marad ugy.:)
2019. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No, azért a faros baba nem jelent törvényszerűen császárt, mert faros babát is simán meg lehet szülni. A harántfekvés már nagyobb probléma, mert keresztbe már tényleg nem fér ki a gyerek.
2019. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!