Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor szoktak a babák "Fejre...

Mikor szoktak a babák "Fejre fordulni"? Beékelődni a fejük?

Figyelt kérdés

28 hetes vagyok.Első baba.Csupán érdekelne.Nekem a 18.és a 24.heti uh-n is fejjel lefelé volt.Most nem tudom mi a helyzet.Ha beékelődik hol fogom érezni a rúgást?

Bocsi a sok kérdésért de hirtelen nincs kitől megkérdeznem.A válaszokat köszönöm.


2009. aug. 31. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a 36-ik hétre már befordulnak. Nálam a 30-ik héten történt meg, éreztem is, mert reggelre a gyomromat rugdosta:)
2009. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irányban van a kicsid, szerintem nem fog már megfordulni, a beékelődés pedig első gyermeknél csak a szülés előtt történik meg, gyakran csak a tágulás közben (nekem így volt). Én nem tudom megkülönböztetni hogy rúg vagy boxol, mindkettőt nagyon erősen csinálja.
2009. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Első babám nekem is elég korán fejre állt. Minden hónapban uhn fejen állt. A 32.héten már rendesen beékelődött a buksija, védőnő is monddta, hogy elég korán, valószínű a hasam is ezért szállt le olyan gyorsan. Fent a bordáim alatt éreztem a mozgolódást.


Most ismét babát várok, és sajnos üldögél a drágám, doki nemis bíztatott hogy meg fog fordulni. 28 hetes vagyok, de azt mondta, nem sok esély lesz a fordulásra.

Most lent rugdal, néha majdnem bepisilek, úgy belerúg a hólyagomba.

2009. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a 32.heti uh-n fejjel lefele volt, de csak aznap, a papírforma kedvéért, este visszavágta magát vizszintesbe. Azóta is naponta 3-szor átfordul, úgyhogy nem tudom mi lesz. Még nem találja a helyét. Ha fejjel lefele van, akkor a bordáidat fogja feszíteni, ha keresztben fekszik, azt pedig úgy tudod megállapítani, hogy oldalt fekszel, akkor nagyon mocorog, mert vagy a fejecskéjét vagy pedig a lábacskáját nyomod.


35hetes pocis

2009. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!