Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire káros a mosópor a...

Mennyire káros a mosópor a kézzel erintkezve terhesen?

Figyelt kérdés
Sajnos elromlott a mosógépünk, a férjemnek meg ingek kellettek. A nagy agyammal meg nekiálltam kézzel mosni egy adag inget, folyekony mosószerrel. Eddig semmi bajom nem volt tőle, de mostani használat után kiütéses lett a kezem és ég a bőröm rendesen. Nyilván nem csinálok ilyet többet, azt se tudom hogy jutott eszembe, de nyugtassatok meg legyszi hogy a babámnak nem lesz ettől baja, megvédi a méhlepény... 16 hetes vagyok. Ne kövezzetek meg, tudom hogy hipohonder vagyok, de már annyi mindent olvasni mindenhol....
2019. márc. 18. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Te leszel az uj Nazzi ?!
2019. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire sem!
2019. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Vizelvono, kiszaritja a borod ez nagyon katos ,ha nem kremezed be, kremezzz!!!
2019. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mire lenyugodtam rájöttem hogy túl aggódtam kicsit... najo nem kicsit...

Az a baj hogy mindenhonnan már ez dől hogy mi minden árt a gyereknek, a múltkor pl nem mertem megenni 1 szelet májkrémes kenyeret, mert azt írta az internet hogy a májkrém húderossz, aztán a védőnő kinevetett, hogy mértékkel mindent lehet, sőt kell...


Szóval bocsi, igyekszem nem idiotán parázni 😄

2019. márc. 18. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Én is mostam a férjemnek inget, még alsógatyát kézzel, de tusfürdövel! Mivel én is paramami vagyok, ezért nem kockáztattam, föleg hogy ha kis mikronyi sérülések is vannak a kéz börén, amit esetleg szabad szemmem nem látni, akkor azok on keresztül bejuthat a börbe.

Tusfürdövel is ugyanúgy tiszták lettek.

2019. márc. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen a kérdéshez: de én a terhesség óta több mosogatószerre és mosószerre lettem allergiás. Biztos ugyanaz az összetevő van bennük, lusta voltam boncolgatni. A babának nem lesz baja, de előfordulhatnak ilyen "meglepetések".
2019. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy ki pontozott le? Meg miért? Csak azért mert leírtam hogy én hogy csináltam mosópor helyett?? Attól hogy én úgy csináltam, még mások csinalják ahogy akarják.

Elég szánalmas, és korlátolt emberek lehetnek itt.

2019. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!