Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » En megsertettem ezzel?

En megsertettem ezzel?

Figyelt kérdés
Tesom terhes , nem tudni meg h hanyadik hétben van ! Januárban volt utoljára menszesze ! Megsértődött rám , mert mondtam , h felelőtlen h nem megy meg mindig orvoshoz , pedig ra érne minden nap valahol csavarog!
2019. márc. 19. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Jó lenne minnél hamarabb elmenne orvoshoz. Magyarázd el neki szépen. Ezen nem megsértődni hanem csinálni kell. Ez egy felelősség... ideje felnőnie!!!
2019. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Teljesen igazgad van.
2019. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván megsértetted. Az ő dolga, hogy mikor megy orvoshoz
2019. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
En is ezt mondtam , de kiborult , h en ezzel csesztetem egy hete , nem hulye elmegy ! Elso gyereknél is 12 után ment először ! Es ez nem Budapest ahol o el es nem feszülnek ra ugy mint en anno !
2019. márc. 19. 10:38
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy az ő dolga. Nyilván mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja. Csakhogy itt most egy másik életről is szó van. Kár hogy minden hülye szülhet.
2019. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na mindegy , en csak jot akartam neki ! Akkor nem szolok bele , csak mivel 30 felett van en fontosnak tartok minden vizsgálatot !!
2019. márc. 19. 10:40
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Külföldön 12 hetes terhesen fogad először a szülésznő. Orvos meg nem is lát, ha nincs egesszsegugyi probléma. Magyarorszagon kell azonnal már egy nap késéssel is az orvoshoz rohanni
2019. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Hat egy elso trimeszteri UH nem artana, de azt ugye tudod, hogy az orvosi vizsgalat nem eloz meg semmilyen betegseget, csak a terhesseg/baba pillanatnyi allapotat mutatja? Az elso trimeszteri UH azert kellene, hogy a szules varhato idejet jobban be tudjak loni, mert utana mar eltero utemben fejlodnek a babak, illetve ha beteg lehet a baba, es nem akarja ugy vallalni, akkor meg idoben donthessen, de valoszinuleg a tesod mindenkepp meg akarja tartani, es nincsenek mehen kivuli terhessegre utalo tunetei sem, igy nincs oka koran elmenni. En 10 hetesen megyek eloszor, de en tudom, mikor fogant. Amugy nincs kotelezo vizsgalat, az egyszeri anyasagi tamogatashoz kell 4 pecset a kiskonyvbe, ezekhez el kell menni orvoshoz, vagy vedonohoz.
2019. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
#7 jol mondja, gondolom, o Angliaban el. Nemetorszagban a 9-12. het lozott van az 1. trimeszteri UH, es ha az anyuka nagyon akarna, akkor egy 0. terhessemegallapito alkalomra meg elmehet, de alapbol csak a 9-12. het kozotti UH van.
2019. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Angliában, Írországban tök feleslegesen megy hamarabb....ott teljesen más a gondozás, mint itt.
2019. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!