Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek ezzel ügyeletre?

Menjek ezzel ügyeletre?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok. Hajnal óta 'mindjárt megjön' érzésem van. Nem erős, de alhasi diszkomfortot okoz. Bennem van már 2×3 magnesii citricii, meg 2 Utrogestan, és nem igazán akar múlni.
2018. febr. 18. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz menj be! Ha nincs baj megnyugtatnak, ha baj van akkor ott a helyed. Szurkolok, hogy ne legyen semmi baj.
2018. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En bemennek, mert ugyan gondolnam h nincs baj, de megnyugtatna.
2018. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én bementem...magnézium infúziót kaptam
2018. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pihensz is? Mert ha pihenésre és magnéziumra nem múlik, jobb menni.
2018. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak wc-re kelhetek fel placenta previa és előzmények miatt. Szóval pihenésben nincs hiány. De most már fekve elmúlt, csak ha felkelek, pisilés után érzem, de az is elmúlik vízszintesben. Szóval úgy néz ki, megússzuk ügyelet nélkül. Kedden meg megyünk reggel genetikai UH-ra, akkor majd megkérem az orvost, hogy nézzen rá a méhszájra is.
2018. febr. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!