Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorszájam fáj 9hetesen ez...

Gyomorszájam fáj 9hetesen ez normális? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem nagyon eszek, inkább csak eszegetek, refluxom lett, és rendszertelenül eszem, ettöl is lehet? Igazából nem is nagyon mozdulok ki, keveset mozgok, mert rosszul érzem magam, és nagyon fáradt is vagyok. Inni iszogatok, de szerintem nem eleget. Eddíg rosszabb il voltam, most azért kicsit javult, de még mindíg rossz, ezelött nem ment le semmi, most azért valami. Mintha hányingerem lenne, és egyszerűen undorodok is mindentöl, de hânyni viszont nem tudok, eddíg ha kétszer sikerült. Már azt sem tudom mit kéne ennem. Nálatok is volt/van ilyen? Normális ez, vagy menjek orvoshoz?
2019. márc. 20. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hányinger, fáradtság, szag-/ételundor azért elég gyakori terhesen az első trimeszterben, és akár egész napos is lehet sajnos. És sokan vannak, akik csak bizonyos ételeket bírnak megenni. A gyomorszáj-fájdalom, ha érzésed szerint refluxtól van, érdemes rá Gaviscont vagy Renniet szedni, azt terhesen is lehet. B6-vitamin is elég valakinek a hányingerre, érdemes kipróbálni. Ha meg nagyon fáj, inkább menj orvoshoz.
2019. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább csak kellemetlen, és olyan, mintha "fel lenne fordulva a gyomrom" hânyinger, de hányni nem tudok. Szerintem csak a reflux ez, kérni fogok rá valamit.
2019. márc. 20. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. 9hetes vagyok én is. Kb. 3hete szenvedek ugyanezekkel. Fogytam is.

Pár napja kicsit jobb, többet is tudok enni, de nem eleget. Én a salvus vizre esküszöm. Sokat segit! Probald ki.

2019. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!