Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki így terhesség...

Volt már valaki így terhesség alatt? Mitől lehet gyenge vérzésem?

Figyelt kérdés

Január 26-án jött meg a menstruációm. Februárban nem volt és ma arra lettem figyelmes hogy elkezdtem vérezgetni. Mitől lehet ez? Terhesség alatt volt már valakinek ilyen? Mit csináljak?

Kérlek segítsetek és a negatív értelmetlen esetleg a helyesírással foglalkozók válaszai nem érdekelnek!



2019. márc. 20. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Irány az orvos!
2019. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Terhesen vérzéssel azonnal orvos!!
2019. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Tudod egyáltalán biztosra, hogy terhes vagy? Voltál orvosnál? Csináltál tesztet? Ha van orvosod, hívd fel azonnal, ha nincs akkor irány a legközelebbi kórház szülészete! Terhesség alatt a vérzés soha nem játék, nagy baj előjele is lehet.
2019. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Azonnal orvos! Az én babám 2 hete nem élt amikor elkezdtem vérezni! Én január 21.-én menstruáltam utoljára most vesztettem el! Siess azonnal orvos!
2019. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Egy percet se varakozz! Remelem mar orvosnal vagy, ird meg hogy hogy vagy.
2019. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen vérzés nem normális terhesség alatt. Nem is tudom, hogy ez miért kérdés sokaknál, azonnal sűrgösségire kell menni.

Nekem az utolsó menstruáció óta egy csepp vér sem jött, "beágyazódás vérzés sem". Szerintem ez a normális, de ha akár egy cseppet is meglátnék, szaladnék az orvoshoz, nem pedig itt kérdezgetném a jó népet!

2019. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt, azonnal kocsiba ültünk és mentünk a kórházba. Kiderült, hogy a baba jól van, semmi baj. Ez az elmaradt menstruációm időpontjában volt, valószínűleg azért történt. Előre megmondta a doki, hogy nem fog sokáig tartani és nyugodjak meg, pihenjek. Így is volt, hamar elmúlt.

De ami mással történik, nem biztos, hogy veled is! Azonnal menj orvoshoz!

2019. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt. Elment a babám...

Mondjuk én este 9-kor felhívtam a dokimat, aztán pedig irány az ügyelet.

2019. márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező? Minden rendben van?
2019. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!