Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elhalt magzat meddig...

Az elhalt magzat meddig maradhat az anyamehben?

Figyelt kérdés
Ikreket vannak a pocakomban es tegnap, a 25.heten az egyik pici elhalt:( nem tudni pontosan miert, de a masiknak semmi baja, ezert maradunk igy egyben. Azon tul h irto bizarr ez nekem h van bennem egy halott gyerek.. nem ertem, nem fog ez vmi fertozest okozni? Mindig mas doki vizsgal es csak annyit mondanak erre h hag bent kell tartani a masikat ameddig csak lehet sot meg haha is mehetek par napon belul. Jart mar vki igy?

2019. márc. 21. 00:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
18%
A halott gyerek ki fog jönni belőled, mert ha nem, hullamergezest kapnal. Kitartást
2019. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez érdekes...
2019. márc. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ez nekem sántít.jobb lenne ha más dokival is beszélnél... egy ismerős szomszédja majdnem ebbe halt bele,pont ahogy fentebb írták. Mérgezés miatt.
2019. márc. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Konzultalj masik orvossal, mert te es az egeszseges babad is veszelybe kerulhettek. Nekem volt egy terhessegem amit 5 hetesnek szamitottak a 8 heten, nem fejlodott tovabb. Majdnem 2 heten keresztul 2 naponta jartam orvoshoz ultrahangra es vervetelre. 10 hetesen mutottek meg mert a szervezetem meg mindig nem dobta ki az osseesett petezsakot.

De a te allapotod, a te terhesseged sokkal elore haladotabb nagyobb a kockazat, hogy vermergezest kapsz.

2019. márc. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2019. márc. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De en ezt nem ertem, most volt egy masik doki vizitelno, tole is megkerdeztem es azt mondta h bent marad a gyerek ez ilyenkor igy normalis a masiknak meg fejlodnie kell🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Kicsit be vagyok parazva...
2019. márc. 21. 06:56
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Tömni fognak antibiotikummal és igyekeznek elvinni a másik babát 30. hét fölé. Jár így más ikrekkel, igen... Facebookos ikres csoportokat tudok ajánlani, nagy létszámú, aktív csoportok, mindenféle élethelyzet volt már, ilyen is nem is egy.


- Ikres anyukak

- Ikres kismamák és anyukák valamint adok-veszek csoport

2019. márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Igy van, ahogy az utolso 2-3 hozzaszolasban volt.

Megfigyeles alatt tartanak, de amig nincs gond a masik babanal, vagy nalad, addig nem inditanak szulest. Minel tovabb sikerul bent maradnia az elo magzatodnak, annal nagyobb az esely arra, hogy semmi baja sem lesz.

Bizz az orvosokban!

2019. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Hát, mondjuk nekem ebben az esetben nem az lenne az első, hogy ide jövök kérdezgetni...

Kórházban vagy? Akkor inkább ott kéne kicsit kinyitni a szád.

Hazamenni? Nah, ez az amit nem hiszek el,hogy téged egy halott magzattal hazaengednek.

2019. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, te teljesen hulye vagy? Mar bocs. A lekezelo stilusod helyett inkabb olvasd el, hogy irtam, hogy megkerdeztem mind a 3 orvost, aki eddig vizsgalt. Szoval kinyitottam a kis szamat🤦🏼‍♀️ A kerdest azert irtam ki, hogy akinek mar volt ilyen mi volt az eljaras.
2019. márc. 21. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!