Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél hányadik héttől jelentke...

Kinél hányadik héttől jelentkezett a reggeli rosszullét?

Figyelt kérdés
És ha reggel hánytál, hányingered volt bementél dolgozni? Én fizikai munkát végzek, még egy szék sincs az egész gyárban hogy leülhetnék. És vegyszerrel is dolgozunk. Minél előbb szeretnék táppénzre menni, de valahogy ki kell bírni ezt a pár hetet gondolom.
2019. márc. 21. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9- és áthelyezni sehova se tudtak így ez volt a legokosabb dolog amit tett a doki :)
2019. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
5-16.hétig végig hánytam reggel délben este. Ikrekkel ezért is lehetett durvább. Amint biztos volt a terhesség 5.héttöl táppénzre vett a dokim képtelen lettem volna bejárni pedig nem fizikai munka.
2019. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11-es, akkor felmentenek a munkavégzés alól, és alapbérrel otthon maradsz.
2019. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13 as mint mondtam táppénzen voltam ;)
2019. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!