Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki mostanában Pesten...

Volt valaki mostanában Pesten a Semmelweis egyetemen genetikai tanácsadáson? Leírnátok a menetét?

Figyelt kérdés
20 hetes UH-on a doktor annyit mondott, 11mm-es agykamra tágulat látható kislányunknál. Esetleg van valaki, aki emiatt ment? Vagy bármi más miatt? Aggódom.. :(
2019. márc. 22. 06:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk vesecisztát találtak 19 hetesen (most 25 hetes vagyok). Azt mondta a doki 3-4 hetente kell menni kontrollra, hogy nézzék a ciszta állapotát, mert előfordulhat, hogy kinövi vagy felszívódik. Eddig 1x voltunk, a héten lesz a következő. Volt egy UH és utána megbeszélés. Kb 3 és fél óra volt az egész, pedig időpontunk is volt, szóval enni-inni vigyetek mert sokan vannak, de a doki nagyon rendes, mindent elmond. Illetve minden UH előzményt is vigyetek magatokkal.

Egyébként ugyanazt tudom mondani, mint amit nekünk mondtak a vesecisztára: nagyon gyakori és az esetek többségében eltűnik. Tudom, hogy ez nem fog megnyugtatni, mert én is nagyon izgulok minden UH előtt, hogy mi lesz. Férjem kollégájának kisfiának volt egyébként agykamra tágulata az UH-on, de mire megszületett már nyoma sem volt, 5 éves a kisfia, semmi baja. Én ebbe kapaszkodom, illetve abba, hogy a legutóbbi 2 UH közt nem nőtt a kislányom cisztája, tehát jó eséllyel a "kinövi" kategóriába esünk majd.

2019. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Remélem nem lesz gond, 11 mm igen pici eltérésnek számít, doktor azt mondta ennek különösebben nincs jelentősége, de biztos ami biztos alapon felküld Pestre. Mégis halálra aggódom magam, egy örökkévalóság kivárni, hogy ott legyünk és többet tudjunk. Jó egészséget kívánok Nektek!
2019. márc. 22. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!