Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolc Semmelweis kórház...

Miskolc Semmelweis kórház (2018). Szülészt keresek. Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Körzetileg a megyei kórházba tartozom. Első terhességem 7 éve volt, már akkor megmondtam többé be nem teszem oda a lábam.

Szeretnék a Semmelweis kórházban orvost fogadni esetleg szülésznőt. Kit ajánlanátok?



2018. ápr. 16. 02:51
 1/5 A kérdező kommentje:

Dr Spák László? --- nem találok magánrendelést. Van neki?

Dr Szemán György --- több éve hallottam, hogy visszavonul. Dolgozik még a kórházban?

Dr Vrastyák Péter, és Dr Pócsi Tamás róluk is jót hallottam.

2018. ápr. 16. 03:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Dr. Lakatos Aladár
2018. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dr. Pócsi tényleg jó, ha fizetsz neki.

Nem tudom Dr. Dudás Ernő ott van-e még. Nagyon jó szakmai tudása van és anesztes is egyben. Szűkszavú, de a tudása kompenzálja.

Én Steierhoffer Györgynél szültem, ezerszer őt választanám, de sajnos már elhunyt.

Ha most kellene választanom Dr. Sándor Csaba és Dr.Koleszár Andrea között hezitálnék.

2018. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, Dr. Szemán szerintem még dolgozik, a Batóban van magánrendelése.
2018. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dr. Koleszár Andrea és Dr. Rencsi Márta tudtommal nem vállal szülést csak terhesgondozást.

Köszönöm válaszod.

2018. máj. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!