Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek, hogy valami baja lesz...

Félek, hogy valami baja lesz a babának! Reggel óta szur a köldökömnél a jobb felén ha lefekszek nem fáj de akkor is csak ha a bal oldalamon fekszek! Ez a terhesség miatt van vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak a baba nyújtózkodik, vagy olyan helyzetben van ami neked ilyen érzést okoz.

Ha nem vagy benne biztos, akkor legjobb ha elmész ultrahangra, illetve mondod az orvosodnak!

De szerintem nincs semmi bajod!

2008. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma megyek pont uh-ra de csak este megyek és félek hogy valami baj van! 11 hetes vagyok!
2008. nov. 10. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
IRD MEG,H MIT MONDOTT A DOKI,PUSSSSSZI
2008. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam nögyógyásznál és azt mondta hogy semmi baj a baba szépen fejlödik! Az volt a baj hogy tejbe darát vacsiztam tegnap és nem lett volna szabad ennem:(! De legalább megnyugodtam!
2008. nov. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!