Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ez? Kevés a festék...

Miért van ez? Kevés a festék anyag a tesztben, vagy a hcg szint miatt?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon erős pozitívat teszteltem, az volt az ötödik ( előtte is teszteltem, de halványak voltak) csak úgy teszteltem nem rég kb.fél órával ezelőtt, de mind2 csík nagyon halvány..Aggódom😢
2019. márc. 26. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ugyan azzal a tipusu tesztel teszteltel? Amugy azt tanacsolom hogy ne tesztelges, mert igy jarhatsz mint pl. most es a felesleges stressz az pont nem hianyzik neked.

Ha jol vagy es nem verzel akkor nyugodj meg es majd menj dokihoz 6 het korul, utan. Akkor mar szivmukodes is lathato lesz.

2019. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2 db-os x-epil, csak nem tudom miért változtattak rajta, a világos kék szín vég helyett fekete szinű a vége.

Nem vérzek.

2019. márc. 26. 16:58
 3/6 A kérdező kommentje:
2019. márc. 26. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom minek ez a sok teszt. A pozitív az pozitív.
2019. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy kevés a festékanyag. A pozitív az pozitív. Ezek a teszt csíkok nem alkalmasak a hcg szint mérésére, csupán annak jelenlétét mutatják ki.

Fölöslegesen tesztelgetsz, terhes vagy.

2019. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj es ne tesztelges tovabb. Ez a teszt pozitiv amit feltoltottel, nincs semmi baj vele.

1es voltam

2019. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!