Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire baj, ha terhesen...

Mennyire baj, ha terhesen "megfázott" a vesém (esténként nagyon fáj)? Árthat a babának vagy nem?

Figyelt kérdés
24hetes kismama
2007. dec. 6. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el urológushoz, és megmondja, mi a baj, ad rá valamit, és akkor nem ártasz a picinek.

Addig is tartsd melegen párnával.És igyál sokat!

2007. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Próbáld meg a melegvizes palackot.Nekem bevált.

Addíg nincsen gond amíd vizelet kiválasztási probléma nincsen.Amint probléma van a vizelet ürítéssel,(nehezen megy,fáj,vagy szúr,)azonnal fordulj orvoshoz.

33hetes kismama.

2007. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak ijesztgetni, de nekem ezért lett koraszülött a lányom, mert amikor görcsölt és fájt a vesém a görcshatására ki nyílt a méhszájam és a betegség meg fertőzte a méhhemet benne a babával.

Valamint addig sosem voltam sem felfázós, sem különösebben érzékeny a vesémre, de azóta minden évben legalább 3x rámegy valami a vesémre... :(

2007. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azonnal doki! Igen is a felfázás az egyik legfontosabb dolog, amire oda kell figyelni. Egy kis vizeletmintát nem kerül sokba leadni és így kiderülhet, hogy van-e fertőzésed, ami bizony, ha nem kezelik elég veszélyes lehet.
2007. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 22 héttől,szenvedtem a vesém miatt jo pár hetet,mert mindig begörcsölt!Volt hogy három napon keresztül ügyeletre jártunk mert még felállni sem tudtam!Kaptam beutalot az urologiára,ahol megvizsgáltak és közölték hogy nem felfáztam hanem a baba teljesen elzárta a hugyvezetéket és azért görcsöl a vesém!Azt tanácsolták ott is meg a nőgyógyászom is hogy sokat feküdjek a bal oldalamon hogy felszabaduljon a jobb vesém,és figyeljem hogy nehogy belázasodjak!Szerintem ne várj,menj el a nőgyógyászodhoz és ő tudni fogja mit kell tennie.hova kell küldenie!Sok sikert és kitartás!
2007. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!