Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nifty, Prena, Veracity?...

Nifty, Prena, Veracity? Ezeket összehasonlítva melyik miben jó?

Figyelt kérdés

Előnyökről/hátrányokról várom a véleményeket. Aki már igénybe vette mi a véleménye? Kiértékelés gyorsaság, hatékonyság, megbízhatóság, ár, egyéb szempontok?

Olvastam mindegyik honlapját, de a tények és tapasztalatok érdekelnek, nem a reklámszöveg. Köszönöm előre is.



2019. márc. 28. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a harmony-t csináltattam, ma tudom meg az eredményt.

Amit én leszűrtem, az ár és h különböző országok csinálják.

Nem tudtam dönteni, a dokinőm mondta h náluk harmony van, úgyh az lett.

Összehasonlítani szerintem senki nem fogja tudni, hisz csak az egyiket csináltatod.

Az eredmény 7 nap alatt jött meg és nem esélyek, hanem konkrét valószínü, vagy nem valószínü lesz az eredményben.

Én a közepeset kértem, mert ugye 3 lehetőség van, a nemet az extra költség nélkül meghatározzák.

De összességében jókat írtak, momdtak róla, remélem, h megbízható és hatékony lesz.

2019. márc. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nifty csinaltattam 2 éve. 6 nap alatt megjott az eredmény. Prena és nifty között lehetett választani, de genetikussal beszélve azért a nifty t választotta., mert ez a kromoszóma delaciokat is nézi, szóval több, mint 10 felé rendellenességre szűr. Árban pedig ugyaz. És ez csak kacsa h mert Kínai a teszt így rossz is. Azért ez nem egy póló utánzat. A kevetkezo gyereknél is ezt fogom csinaltatni. Bár most a nyaki tarkoredo nem volt jó, de a kovetkezonel ha jók az eredmények akkor is megcsinaltatom.
2019. márc. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!