Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a prena teszt eredménye...

Ha a prena teszt eredménye negatív ti amniocentézist kérnétek még mellé?

Figyelt kérdés
1:117 volt a down kór kombinált teszten. Uh rendben volt, a tarkó redő is optimális, orrcsont látszódott. Ma megjött a prena teszt is...negatív. De egy orvos a háromból akihez járok azt mondta ez nem biztos, csak az amnio az, pont azért választottuk ezt mert nem egyszerű a terhességem és féltünk a vetéléstől meg persze a kombi tesztet végző orvos is ezt ajánlotta inkább. De így nm tudom mi tévő legyek, kérjek magzatvíz vizsgálatot, vagy ne, nyugodjak meg vagy ne...
2019. febr. 11. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En nwm kértem már semmit sem. 1:625 lett, prena negatív. Egészséges lesz, ne aggódj
2019. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem kérném a magzatvíz vizsgálatot így.
2019. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1:650 körül volt, prena negatív, de nálunk nagyon vastag volt a tarkoredo. 4 genetikusbol mind javasolta a magzatviz vételt. Mi megcsinaltattuk.
2019. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, a magzatvíz eredménye végül ugyan az lett mint a prenáé?
2019. febr. 11. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindent kizart. A magzatviz vizsgalat több betegségre szur, mint a prena. Azért javasoltak, mert minden eredmény nagyon jó volt, de mindenhez 4:5 mm tarkoredot mertek. Már 16 hónapos a kisfiunk, szerencsére egészséges
2019. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérném.
2019. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kérném.
2019. febr. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!