Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha beilleszkedik a baba...

Ha beilleszkedik a baba buksija lehet érezni?

Figyelt kérdés

A kis csajszink fejjel lefelé van ahogy kell de mennyire kell lent érezni? "bugyivonal" alatt? Ilyenkor már jobban nyom? Nem szeretnék még szülni csak érdekel:) Köszi

32hkm


2010. júl. 4. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak annyiból vettem észre, hogy kevesebb helye volt a hólyagomnak, non-stop pisiltem. A vajúdásig nem éreztem, hogy nyomna.
2010. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem már a18 hetes uh-n megállapította a doki a koponya végű fekvést.

Igaz,én nem vagyok még 32 hetes,de sokszor érzem,hogy ott keményebb(de nem vagyunk egyformák)

21 h km

2010. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 18 hetesen már koponyavégű volt, de én azt nem éreztem különösebben, csak annyit, hogy a gyomromnál rugdosott:) 36 hetesen beékelődött a feje, na azt már érezni fogod én a vizsgálat előtt pár nappal mondtam is a páromnak, hogy olyan fura valami, olyan máshogy érzem, olyan neház lett a hasam, sokszor mikor mentem és bekeményedtem, meg kellett fognom alulról, mert olyan fura érzés volt ezt így nehéz elmondani, meg én is nagyon sokat pisilok azóta, és sokat nyilal a hüvelyem, bár ez lehet, hogy nem attól van, hanem hogy kinyíltam egy ujjnyira, ezt nem tudom. Szóval szerintem meg lehet érezni a beékelődést.
2010. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!