Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan egy órája folyamatosan,...

Lassan egy órája folyamatosan, de szakaszos erősségű mensiszerű fájásom van. Ez most az, hogy a baba feje beilleszkedik? Vagy valami komolyabb fájás? Josló?

Figyelt kérdés
holnap leszek betöltött 35 hetes! A sétától csökken a fájdalom!
2009. okt. 21. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy szülsz?
2009. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Alig bírok ülni a gát környékén is furcsát érzek. Első baba, így nem tudom, hogy mi ez. A hasam nem kemény, és babus is meg-meg mozdul közben. Életemben 3x volt mensi görcsölésem, szóval nem igazán tudom, hogy mi ez a fájdalom, de nem elviselhetetlen!
2009. okt. 21. 21:27
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ezek jósló fájások, természetes ilyenkor már. Készülődik a tested a feladatra.
2009. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Menj be a kórházba!!!!!!!!!!!!

Ha egyedül vagy a taxi bevisz.

Lehet szülés is belőle, ne várj.

Legfeljebb hazaküldenek ha csak jósló. Ha viszont szülés akkor ott kell lenned.

Ne várj!!!!!!!!!!!!!!!

Indulj most!!!!!!!!!!!!

2009. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
ha a hasad nem kemény, akkor nem szülsz, de mindenképp beszélj orvossal, vagy szülésznővel, vagy a szülészettel. nekem sajna bár szültem soha nem illeszkedett be a gyerek, így nem tudom, hogy ez annak a jele lehet-e, de amit írsz arra hasonlít amit mások is tapasztalnak.
2009. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem enyhül, meleg zuhanyra, fürdőre sem, akkor rendes fájás. Ha szakaszos, akkor jósló. Ha nem vagy benne biztos, hivd fel a szülésznődet, orvosodat, vagy menj kórházba!
2009. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam, hogy ha nem folyik el a magzatvíz akkor nem kell sürgősen kórházba menni, és csak 5 perces rendszeres erős fájásokkal illik "zaklatni" őket. Azért gondolom a szülés jobban fájna és az is ha valós fájásaim lennének.
2009. okt. 21. 21:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó fél órában pihentem az ágyon, már nem is fáj annyira, sőt a gát környékén el is múlt. Akkor ez csak jósló volt remélem! Húú nagyon szeretnék már babázni! Köszi lányok a válaszokat, de szerintem nem kell mindenért kórházba rohanni!
2009. okt. 21. 21:59
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
valószínűleg csak jósló volt, ha elmúlt. Amit írtál a magzatvíz elfolyásról és az ötperces fájásokról, azt jól tudod. Könnyű szülést kívánok! Egy anyuka
2009. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

legközelebb ha jóslód van, ülj be egy kád meleg vízbe :) nekem is van már jóslóm, a meleg vízben enyhül, vagy megszűnik, pár napja rendesen meg is ijedtem mert 8 perces volt, de elmúlt :)Kórházba be nem mennék, mert napokig ott tartanak...

gyors és könnyű szülést!

34h km:)

2009. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!