Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A smink tetoválás tényleg...

A smink tetoválás tényleg okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Mindegy milyen tetoválás, van némi kockázata a fertőzésnek, ezért én nem terhesség alatt csináltatnám semmiképp. Fülbevalót sem szúratnék ilyenkor. Utána ugyanúgy meg lehet csinálni, ki lehet várni azt a pár hónapot.
2019. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem valószínű, de terhesség és szoptatás alatt nagyon nem ajánlott tetováltatni!!!
2019. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,noveremmel vitatkozunk ezen a kerdesen 2 napja kinek van igaza. 😀
2019. márc. 30. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van kockázata, ezért egy normális kozmetikus nem csinál terhesség alatt.
2019. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De amúgy szerintem közvetlenül nem okoz vetélést, csak szövődménye lehet az esetleges fertőzésnek.
2019. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor en tetovaltattam a szemoldokom nekem ala kellett irjak egy papirt hogy nem vagyok terhes . Maskepp bele se kezdtek volna.
2019. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoz vetelest csak ha fertozes all fenn akkor lehet ra esely. Viszont az ilyen beavatkozasokat tudtommal azert nem ajanljak terhesseg es szoptatas alatt mert a borunk es az ahogy reagalhat dolgokra az ilyenkor megvaltozik.
2019. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptatás alatt csináltattam microblading szemöldök tetkót. 2 éves volt ekkor a lányom. Azt mondták a hormonok ritkán, de megváltoztathatják a színét, de nekem tökéletes lett. Amúgy utána terhes is lettem😀
2019. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,mindenkinek ment a zold!☺
2019. márc. 31. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!