Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennek milyen következménye...

Ennek milyen következménye lehet a babára?

Figyelt kérdés

Barátnőm terhes. Nincs eltiltva semmitől, az eddigi vizsgálatok alapján a baba is egészséges.

Ő nem tud megülni a hátsóján. Egész nap jön megy otthon, metsz, gazol, kifestette egyedül a babaszobát, ilyesmik. Párja kamionos csak hétvégén van vele. Én aggódom igy az utolsó hónapban ez már annyira nem egeszséges. Félek árt vele a babának. Ő csak azt hajtogatja, tudja mikor van az elég.

Szerintetek ezzel árthat a picinek? Pentekre várja


2019. ápr. 1. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem árt vele, max. beindul a szülés, ha péntekre van kiírva, akkor már nyugodtan megszülhet bármikor.
2019. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem art neki. Hisz megmondta tudja hol az allj. Anyukam 9 honaposan folkapalta az egesz kertet. Semmi baja nem lett, se a battyamnak. Cserebe fel ora alatt megszulte az elso fajastol.
2019. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ő is ezzel jön,hogy így majd könnyebb lesz neki a szülés. Első babája. Én attól félek hogy megerölteti magát vagy nem tudom és ez kihat a babára.
2019. ápr. 1. 15:34
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem lesz semmi gond, nem beteg, hanem terhes. Kitört rajta a fészekrakási láz, a közelgő szülés egyik jele.
2019. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Én is ilyen voltam végig, semmi baja nem lesz, úgyis megérzi, ha elfárad. Ahogy már írták előttem: nem beteg. Ha az orvosa sem írt elő ágynyugalmat, akkor no para.
2019. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
A terhesség nem betegség. Régen is dolgoztak, kapáltak, emeltek az asszonyok terhesen. Abban az időben ez volt a normális, sőt akár kukorica szedés közben is szültek, mégis egészségesek lettek a babák. A mai nők kicsit már elkényelmesedtek és kinézik a sorból azt, aki még 9 hónapos terhesen is aktív tud maradni. Pedig ponthogy jót tesz a babának, ha az anya annyit mozog a jó levegőn, amennyi jólesik neki.
2019. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
A terhesség végéig dolgoztam kórházban, 12 órában nővérként ( külföldön lakom itt nincs csak táppénz csalás ha valaki terhes attól még nem írják ki). A terhesség nem betegség. Semmi baja nem lesz.
2019. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Ne károgjál már neki, semmi baja nem lesz, ha nem bírná, akkor nem csinálná. Barátnőd egy erős, talpraesett nő, inkább irigylésre méltó, hogy milyen jól bírja és milyen aktív még mindig. Ha ezt fogod vele csinálni, meg ilyen mindenlében kanál leszel, miután megszült, tuti leépíti majd a barátságodat is. Komolyan, némelyik kismama meg úgy el tud tunyulni, hogy 2 perc gyaloglás után már billeg meg fújtat, az meg azt hallgatja, hogy ha nem lehet még a szülés előtti napon ekét kötni a hátára, akkor nem fog tudni szülni se és szaranya. Nem értem, miért kell mindenbe belekötni.
2019. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
😃Szerintem a gyereke miatti aggógást hagyd meg neki! Terhes és nem beteg. Nyilván érzi, ha fáradt. Menj te is kicsit gazolni, metszeni, hátha nem az kötné le minden pillanatod, hogy más helyett aggódj.
2019. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*aggódást
2019. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!