Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházban elvègzett vizelet...

Kórházban elvègzett vizelet teszt és a boltban vásárolható HCG teszt között mennyi a különbség?

Figyelt kérdés
A kórházi teszt alapján terhes vagyok,az itthoni x-epil teszt viszont még negatív. A kórházi ennyivel èrzèkenyebb lenne?
2019. ápr. 2. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Az x-epil egy rakás sz.... Nekem még akkor is alig látszott rajta valami kis halvány maszat, amikor más tesztről már leugrott a csík
2019. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nojácska82 ***** válasza:

Vannak fals eredmények itt is, ott is. Bár a kórházi hcg tesztet nem ismerem. Mennyi idő telt el a két tesztelés között?

Egyébként mi a jelentősége? Ha a kórházban azt mondták terhes vagy, én hinnék nekik.

2019. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kórházban dolgozom, ugyanolyan terhestesztet használunk csak érzékenyebb.
2019. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A korhazi terhessegi teszt erzekenyebb mint a boltiak. Szoval ha az pozitiv akkor biztos hogy terhes vagy.
2019. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érzekenyebb


Nekem az xepil simán kimutatta hamar

2019. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!