Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha pár nappal a 12. hèt...

Baj ha pár nappal a 12. hèt előtt kezdem el szedni az elevit 2-t?

Figyelt kérdés
7.en kopik el az elevit 1. 11-en töltöm a 12hetet. Baj ha arra a pár napra már nem veszek1es elevitet?
2019. ápr. 2. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Az se lenne baj ha nem szednél semmit. Ennyire ne aggód túl, nem érdemes :)
2019. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Edes Istenem, ez csak vitamin !!!!!
2019. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Sosem szedtem terhességem alat semmit és tökéletes vérképpel mentem végig szóval ne aggódj...ez tényleg csak vitamin.Helyette egyél inkább sok gyümölcsöt ,zöldséget..stb
2019. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Femibionból indulok ki, ott a 2-es ugyanazt tartalmazza mint az 1-es verzió csak van hozzá pluszban halolaj kapszula is az omega miatt. Gondolom az Elevitnél is hasonló. Az az, semmi bajod nem lesz ha szeded sőt ha nem is szednél semmit akkor sem lenne probléma! :)

Gondolj bele régen mennyi baba jött a világra és akkor nem volt semmi kimondottan terhes vitamin.

2019. ápr. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!