Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen normális dolog,...

5 hetesen normális dolog, hogy vizelet ürítés után mindig egyből begörcsöl az alhasam egy ideig? Aztán szép lassan elmúlik.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen. Nem vagy felfazva? Egyebkent maximum azt tapasztaltam joval kesobbi terheskent, hogy ha már nagyon kell pisilnem akkor faj "vizelet ürítés" utan meg elotte is. Jelezd az orvosnak, max csinaltat egy vizeletvizsgalatot.
2019. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy felfáztam, inkább annak a szokásos mensi görcsnek mondanám. Ami már van egy hete, csak olyankor erősebb. Egyszer voltam felfázva de az nem ilyen volt, akkor éreztem hogy a hólyagom fáj.
2019. ápr. 3. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:

De csak pisiles utan van? Probaltal esetleg napi 1szem magneziumot?

Azert a dokinak jelezd. Kitudja...

2019. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt a 2. terhességemnél, többször szoltam dokinak de nem tudta h mi ez. Egészséges lett a baba, egészen a 16. hétig eltartott ez a fájdalom, ilyen szuroérzés volt inkább és mindig pisilésnél.
2019. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta kipróbáltam, hogy elmegyek óránként pisilni és jobb lett, azóta nem fáj. Nem várom meg hogy azt érezzem, hogy pisilni kell.
2019. ápr. 4. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is érzek úgymond túlnyomást néha.Nem az a majd bepisilek érzés,hanem feszül veszettül,föleg reggel.Az kicsit ilyen görcs szerű érzés,illetve magnéziumot javaslom én is.
2019. ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!