Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális 13 hetesen, hogy...

Normális 13 hetesen, hogy hapcizáskor pár csepp vizelet kicsurog?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre,nem mindig,hogyha hapcizok kicsi pisi kijön.Ez ilyenkor normális? Most klion d kúpot használok,de ehhez gondolom nincs köze.

Másnak is van igy?


2013. aug. 11. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen normalis. Hat meg ha nagyobb lesz a pocak!!!!!

Tok ciki de en ossze vissza pisiltem magam tusszenteskor es kohogeskor is;(

Es az a baj hogy meg most is;((((((((((

Pedig mar7honapos a kicsi;(

2013. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul az ilyesmi. Nekem most, a legvégén fordul elő, hogy 1-1 csepp kicsurog, de mondják, hogy a terhesség alatt és szülés után kell egy kis idő, míg visszarendeződnek az izmok. Nem kell aggódnod, nem egyedi eset, a legtöbb kismamát érinti. :)
2013. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A második babát várom és már nem emlékszem hogy ez első terhességnél volt e.Szülés után volt ilyen azt tudom.Akkor a kellemetlen mikor nincs bent tisztasági betét.
2013. aug. 11. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
igen normális egy kis intimtornával el is mulhat. Sok nőnek nem terhesen is előfordul, barátnőm is igy volt aztán terhesen járt speciaális tornára ahol ezt is edzették, an azóta nincs ezzel gondja, elötte meg rendszeresen volt.
2013. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 33+3 vagyok és kb 5 hete van ez.
2013. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó, sajnos, normális.

Nekem is van. Otthon nem gond, mert gyorsan fehérneműt vált az ember...Én csak vastagabb (Carefree) tisztasági betéttel indulok el.

Kellemetlen, de javarészt ártalmatlan kísérője a terhességnek, általában szülés után visszarendeződnek a dolgok.

2013. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első babámnál nekem sem volt. De most, a másodiknál, kb. a 12. héten kezdődött, és most, majdnem 18 hetesen kezd megszűnni ez a panasz. Nem lehet, hogy egy picit felfáztál? Vagy csak jobban ráfekszik a méhed a hólyagodra. Én ezekre tippeltem:)
2013. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!