Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 10 hetesen nem...

Normális, hogy 10 hetesen nem mozdult meg a baba az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam 10+0 hetes az UH szerint. 3,4 cm a baba. Szépen fejlődik mindene, hallottuk a szívhangját is. Viszont nem mozdult meg. A doki szerint aludt de én egy kicsit parás vagyok. Próbálta felkelteni, köhögnöm kellett meg kicsit mozgatta a hasamat de meg sem mozdult. Biztos csak aludt? Ez nem utal semmi rendellenességre ugye? Hajlamos vagyok túlaggódni a dolgokat és jól esne pár nyugtató szó.

2019. ápr. 4. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen csak aludt. Nekem is alig tudta meg merni mivel pont oldalt fekudt. Tobbszor is ki kuldott setalni. Nekem az valt be hogy uh elott eszek egy kis csokit meg iszok egy kis colat azoktol fel porgott. Akkor van baj ha nincs szivhang.
2019. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Holnap megyek vérvételre a down kór szűrés miatt, ott is meg fogják nézni a babát UH-n. Szerintem kipróbálom, a csoki és kóla kombót én is, hátha aktív lesz :)
2019. ápr. 4. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Az a pici babszem még nem fogja túl sokat produkálni magát, ha fejlődik és van szívhangja, nem lehet vele baj!

Él, ez a lényeg! Később ráérsz majd a többi dolog miatt is aggódni!

2019. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
12 hetesen a genetikai uh 3 órán keresztül tartott, mert nem ébredt fel és az arcát a méhlepénybe fúrta. Nagy nehezen sikerült az orrcsontját lemérni.
2019. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Simán csak aludt :) A miénk is uh közben ébredt fel, és rúgott egy nagyot.

A mérete tökéletes és a szívhangja is. Nem kell túlragozni, minden oké :)

2019. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
27 hetes vagyok és egyébként a kb reggeltől estig bukfencező babám az UH-k során mindig mozdulatlan. Sokszor megtornáztatnak ha úgy fekszik, hogy nem látszik amit látni akarnak. Szóval nyugi, 10 hetesen még annyival nehezebb rávenni őket a mozgásra.
2019. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató válaszokat! Tudtam, hogy megint csak túlparázom a dolgot. :)
2019. ápr. 4. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!