Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetesen mennyit kellene...

22hetesen mennyit kellene éreznem a babát? Ma elég lustinak tűnik, lehet olyan helyre mozgott ahol annyira nem érzem?

Figyelt kérdés
Hátulsó lepényem van. Reggel rendesen bejelentkezett, dél körül jó sok bökdösés után jelzett vissza, és most sem olyan aktív hiába pihentem le uzsizni. Hétfőn volt uh minden rendben volt.
2019. ápr. 7. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 25.héten vagyok és az elmúlt hetekben elég lusta volt, most egy héten belül nagyon aktív és erőteljes is:) Semmi gondot nem jelent, ha néha hiányolod a rugdalást.
2019. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon picike ő még. Simán lehet hogy úgy fordult, hogy alig-alig érzed. Van, aki még nem is érzi egyáltalán ekkor a babát. Egyébként is vannak napok, amikor abszolút inaktív. Az enyém 37 hetes itt a pocakomban, szinte minden apró mozdulatát megérzem a csuklástól a nyújtózkodásig, és mégis telnek el úgy órák, hogy nem érzem. Alszanak ilyenkor.
2019. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!