Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó ha van magzati szívhang...

Jó ha van magzati szívhang hallgató? 22hetesen már jobban biztonságban van a pici?

Figyelt kérdés

Szükség van rá? 22.héten vagyok három hete láttam a picit ultrahangon két hete a védőnőnél hallottam a szívét. Megnyugtatásnak jó dolog... Ami miatt kicsit aggódom, hogy mint mondtam 22 hetes vagyok de még csak csikizéseket érzek meg buborékokat semmi rúgás, igaz mellső oldali méhlepényem van. Mi a tapasztalatotok? Érdemes ilyenre akár használtan is beruházni?

Ezen kívül ilyenkor már nem olyan nagy az esély, hogy bármi történhet a picivel igaz? Milyen problémák léphetnek ilyenkor fel?


2013. jún. 25. 08:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt, feleslegesnek tartom, de ha téged ez nyugtat meg, akkor persze vegyél. Sajnos probléma bármikor lehet, de nem erre kell gondolni, hanem arra, hogy jól van a baba és kész. Majd, ha még jobban érzed a rúgásokat nyugodtabb leszel.
2013. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megnyugtató megnyugtató de végül is havonta ott a védőnő nem? Nem tudom érdemes -e. Tudom, hogy baj bármikor lehet de annak már több jele van ilyenkor mint az első trimeszterben. Gondolok itt görcsre vérzésre.
2013. jún. 25. 08:45
 3/17 adriennjeni ***** válasza:
Nekem pl. nem nézi a védőnő. :( a nőgyógyász is csak 1x nézte.
2013. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem nézte múltkor is meg minden havi találkozáskor fogja azt mondta. Az ultrahangon meg direkt mondta a doki hogy jó a szívműködés.
2013. jún. 25. 08:52
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk, magunktól nem vettünk volna. De annyira jó volt, egészen a végéig. Ha csak egy kis rossz érzésem volt, csak pár másodpercre odatettem ls megnyugodtam. Amikor elkezd már rugdosni minden nap, és mondjuk aznap még nem érezted, és sehogy nem tudod rávenni, hogy mozogjon, akkor nagyon-nagyon jól jön egy ilyen! Sajnos problémák bármikor felléphetnek, de ilyenkor már nagyon ritka.
2013. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én a 12.héttől próbálgatom használni,heti 1x.

Engem megnyugtat,főleg mikor én sem érzem mozogni annyit.

Nekem havi 1x kevés lenne,mert most volt,hogy 3 napig szinte meg sem moccant,majd szétvetett az ideg,h mi lehet.Ilyenkor meghallgatom és megnyugszom.

21+4 hkm

2013. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nézd, szerintem tényleg felesleges, úgyis most már nemsokára erősen fogod érezni a rúgásokat, de ezt neked kell eldönteni. Nekem eszembe sem jutott venni, de én sosem gondoltam arra, hogy baj is lehet, éreztem, hogy minden ok. Szerencsére igazam volt, a fiam már 1 éves és épp most mászik fel a kanapéra:-)
2013. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem van és én imádom! Csak ajánlani tudom! Én már 11 hetesen megvettem és használom is(igazi para mami vagyok)

Szerintem nagyon jó dolog mert ha pl van 1-2 nyugis napja hogy nem vagy csak alig mozog jó ráhallgatni és megnyugszol! Engem még eddig mindig megnyugtatott!

29 hetes vagyok már de van hogy még mindig elő kapom pár másodpercre! Én az apródon vettem használtam és kifogástalan állapotba 5000.-ft volt! a rendes bolti ára 11.000.-ft! Angelsound a legjobb! Minden jót!! 29hkm

2013. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Nem vagyok para-mami :D de azért néha jó lenne megnyugtatni bár én is érzem, hogy minden rendben. Apuka hallani sem akar róla, szóval ezt még lemeccslejük :D
2013. jún. 25. 09:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Én a férjemtől kaptam ajándékba egyet. Ezzel játszunk minden este :)) ő is kifejezetten élvezi a hallgatózást. Mindig simogatja, tapogatja a hasam, hátha megérzi a Picit, és szereti hallgatni is. Azt mondta, neki ez az egyetlen módja, hogy bele"lásson" a dologba :) Egyetlen vizsgálatot sem hagyott ki, nagyon lelkes. Minket is megnyugtat, hogy esténként halljuk, ő is jól van, nyugodtan alszunk. Mi szeretjük nagyon.
2013. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!