Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany ultrahangos vizsgalatotok...

Hany ultrahangos vizsgalatotok volt az elso trimeszterben? Huvelyi vagy hasi volt? Sztk vagy magan?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 07:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Illetve alacsony kockazatu vagy veszelyeztetettek voltatok?
2019. ápr. 8. 07:03
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Szia volt egy 7 hetesen ahol megállapították hogy terhes vagyok,hüvelyi új al,illetve 2 hétre rá visszahívtak ahol azt nézték meg van e szob hang,az is hüvelyi volt.Utána a 12 hetes már hasi volt.Nőgyógyász csinálta az első kettőt sztk -ra. 12 hetes egyben genetikai uh is volt,azt fizetősre kértem én,magánba.
2019. ápr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,nincs a kiskönyvembe kockázati besorolás....gondolom alacsony
2019. ápr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Veszélyeztetett voltam. 6 UH volt az 1. Trimeszterben.
2019. ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

10 vagy 11, már nem emlékszem.

Ebből 8 az első 6 hétben, mert nem volt egyértelmű, hogy hol van, jü helyen van-e. 5. és 6. héten szívhangot kerestünk, 10. és 12. héten pedig már rendes terhesgondozás keretében.


12. hétig itt csak vaginális van. SZTK.

2019. ápr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én Bécsben lakom, ezért kellett egy nődoki itt, viszont volt egy nagyon jó dokim Magyarországon ezért hozzá is eljártam. Alapból nála voltam egyszer 5 hetesen, amikor sima vizsgálatra mentem, de már terhes voltam, hozzá mentem vissza 7 hetesen is. Aztán 8 hetesen kórházba fektettek vészes hányással. Ott is megnézték. 9 hetesen kellett mennem "terhesség megállapításra" az osztrák dokihoz. Ő megnézett aztán 10 hetesen is. És elküldött 12 hetes genetikaira, amit a magyar dokim csinált, az volt az első hasi uh, onnantól csak hasi volt. Szóval összesen 6szor néztek meg, és nem voltam veszélyeztetett, ha nem lett volna a magyar doki meg a hányásos sztori, akkor 3szor nézték volna.
2019. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6 hetesen megállapitották. 8 hetesen bevéreztem. 10 hetesen kontroll, majd a 12 hetes. Magas kockázat volt, a doki is kb lemondott róla, mert volt fölötte egy hematoma, ami kimoshatta volna. Persze szerencsére velünk maradt, mindjart 3 hónapos...
2019. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1. Terhesség, alacsony kockázat:

6 hetesen magán, hasi uh terhesség megállapítása

9 hetesen magan, hasi uh egy fél perces ellenőrzés, hogy minden oke-e

12 hetesen sztk, hüvelyi uh genetikai uh


2. Terhesség, hármasikrek, hiperstimulació, magas kockázat:

4 hetesen meddőségi, hüvelyi uh, semmit nem lát, pedig -rosszul voltam

4 hetesen másnap magán orvosom, hasi uh, egy petezsak, hatalmas petefészkek, hasi folyadék, kórházba utalás (visszautasítottam)

5 hetesen meddőségi hüvelyi uh semmit nem lát

6 hetesen meddőségi hüvelyi uh, 3 petezsak, eletjelenseg nélkül, szerintük missed ab

6 hetesen magánorvos hasi uh, 3 szivhang

9 hetesen meddőségi hüvelyi uh, beutaló redukcióra

10 hetesen redukciót végző orvos rövid hasi uh, helyzet felmérés

12 hetesen redukciót végző orvos hasi uh, genetika szűrés, végül a redukciót visszautasítottuk, maradt 3 baba, így végig viszonylag gyakran volt uh

2019. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8, es vegul hogy alakult? Hanyadik hetre szulettek? Jol vannak mindharman?
2019. ápr. 8. 09:15
 10/14 anonim ***** válasza:
7 hetesen voltam először, hüvelyi volt. Mivel volt szívhang, már csak a 12. hetes nagy UH lesz két hét múlva. Az már hasi lesz elvileg. Mindegyik magán.
2019. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!