Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viseltek az érzélmi...

Ti hogy viseltek az érzélmi változásokat?

Figyelt kérdés
Mikor kiderült hogy terhes vagyok boldogság öntött el, aggódás, izgalom és ideges is voltam mert véreztem. Most hogy vége van és már 16 hetes vagyok pár hete mint aki kifordult magából. Semmi nem elég jó, legszívesebben elbújnék a világ elől hogy senki ne tudjon rólam, a páromra is rá szoktam néha förmedni pedig szinte ő az egyetlen olyan ember akinek a közelsége megtud nyugtatni. Olyan érzés ez mint aki most éli meg a második pubertás korát, ez valami borzalmas!
2019. ápr. 10. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam semmi ilyesmit egyik terhességem alatt sem. Legfeljebb az állandó hányinger miatt voltam rosszkedvű az elején.
2019. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a hormonok játéka. Egyik nap boldogság, másnap mindenen sirsz, harmadnap te vagy a házisárkány :) Ez lesz végig. Olyan mintha nem is te lennél, mintha átvette volna valami az irányitást. És szülés után is igy lesz ez még egy darabig.

Mindkettőtöknek kitartást :)

2019. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen :)
2019. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vicky92 ***** válasza:

Szia!

Én megértelek teljesen! Amit írtál az rám az első trimeszterben volt jellemző, most leginkább csak érzékeny vagyok, elérzékenyülök bármin és sírok.Most leszek pénteken 22hetes várandós, sztem szülésig így marad...😊

Kitartás! Lehet elmúlik idővel! Boldog babavárást!😊

2019. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És a környezeted hogy bírta?
2019. ápr. 10. 18:12
 6/6 Vicky92 ***** válasza:

Nem tudom hogy nekem szól a kérdés, de azért válaszolok😄...

A párom érzékel ebből leginkább, hát a sírosabb időszakokban mindig vigasztal,és mellettem áll,ha ideges vagyok akkor egyedül szeretek lenni, nehezen viselem el az embereket olyankor

De most az első trimeszterhez képest javult,az érzelmi állapotom,hangulatom.

Kitartás!😊😉

2019. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!