Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen testi...

Terhesség alatt milyen testi változásokat tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy tönkre ment fogak, ritkult vagy ellenkezőleg dúsult szépült haj, fokozott szőr- illetve körömnövekedés, vagy bármi más.

Lehet, hogy volt már ilyen kérdés, nem néztem!


17 hkm


2019. márc. 13. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dús haj, mindkét terhességnel, fiammal extra szőrösödés, a lányommal nem tapasztaltam ilyet. A lábméretem mindkétszer megnőtt, a fiúval 2 számnyit, a lánnyal csak 1-et. A lánnyal pattanásos voltam. Hirtelen ennyi jutott eszembe. A fiam 4 fogamat tette tönkre, a lány egyet.
2019. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam csak hajhullás volt
2019. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteget nőtt és dúsult a hajam, iszonyat gyorsan nőnek a körmeim. A pocakom csupa szőr lett, miközben a lábamon szinte teljesen leállt a növekedése. Megjelent egy-két szőrszál az államon és a szám fölött is. A fogaimnak semmi baja nem lett, egy, már a terhesség előtt is meglévő lyukat tömött csak be a doki a 20. hét környékén. Nekem szerencsére egy darab új striám le lett, viszont amik kamaszkoromból maradtak meg, azok jobban látszanak. A lábam nőtt vagy 2 számot biztos. (igazából nem nőtt, csak szétlapult az ízületi lazaság miatt), így szinte egyik cipőmet se tudom hordani. Nekem nagyon sokszor vérzett az orrom is, holott egész eddigi életemben talán egyszer-kétszer emlékszem orrvérzésre.
2019. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A hajam dúsult, a testszőrzet pedig érdekes lábon pl. ritkult, de hónaljban erősödött... A körmöm brutálisan gyorsan nő. A fogaim mind rendben vannak.

Az arcbőröm kifejezetten "szép" lett, alig pattanásosodik, viszont mindenhol máshol a bőröm száraz.

Striáim nem lettek eddig. Az orromból ugyan nem folyik a vér, de ha kifújom, akkor mindig véres...

2019. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett ae dusabb se fenyesebb a hajam es borom allapota se valtozott. A honaljamon es a labamon gyakorlatilag alig no szor, atvandorolt a hasamra🙄 a hasamon kis pihe de eleg sotet szorszalak vannak hat nem tul szep latvany. A mell is valtozott azon tul h megnott; a mellbimbom es az udvara nagyobb lett es 3-4 arnyalattal sotetebb
2019. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaa meg az arcomon is sotetebb szinu pihek jelentek meg na ezt tenyleg utalom. Utolso voltam. Fogaim rendben vannak
2019. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vicky92 ***** válasza:

Szia!

17+5hkm vagyok, én semmit sem tapasztaltam abból amit az előttem levők írtak,meg is lepődtem...talán az arcom picivel zsírosabb,hajam mindig is nagyon dús volt- fodrászhoz volt h csak azért mentem h ritkítani,szőrösödést sem-se pigment foltok,körmömön porcelán van(-azt nem tudom).

Egyedül talán a hízás,cicisedés:)

Bár a hízást rosszul viselem lelkileg,hiába jók még rám sok xs-s ruhám ,érzem hogy változik a testem.

Boldog babavárást!:)

2019. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vicky92 ***** válasza:

Lemaradt:

Egy fogamat tömetni kell,viszont a terhességhez nincs köze, ez előbb volt.

Remélem így is marad.. :)

2019. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7,


3-as vagyok. 17 hetesen én se tapasztaltam semmit abból még, amit leírtam de hidd el, ha te is a végén leszel, (én 38 hetes vagyok), akkor egy csomó dolgot észre fogsz venni. 17 hetesen még a hasam se kezdett igazán nőni.

2019. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vicky92 ***** válasza:

Szia!

A te válaszodon lepődtem meg egyébként a legjobban, a láb növekedésén... és amikor olvastam egyből az jutott eszembe h nem elég a ruha kinövése még a cipő is?! Hát bízom benne hogy nem kell majd pluszba cipőt vennem...

Egyébként szembetűnő a változás cici-pocak terén ,(holnap leszek 18hetes) én már ha akarnám se tudnám letagadni, persze alcsony vagyok, kis termetű vszeg ezért is észrevehetőbb...

Eléggé egyén-szervezet függők ezek, de teljesen igazad van a "sűrűje" még csak most kezdődik:)

Üdv.!

2019. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!