Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik szoptatós párnát...

Melyik szoptatós párnát ajánlanátok jobban? A szilikonizált polisztirol gyöngyöset vagy a vatelinnal töltöttet?

Figyelt kérdés

Csatolok pár linket:


[link]


[link]



2019. ápr. 10. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Személy szerint egyiket sem, szerintem teljesen felesleges. Jelenleg a kisfiam köré van rakva aki már 2.5 éves hogy ne verje be a fejét éjszaka... Mikor baba volt sehogy sem volt kényelmes vele, inkább a karomban fogtam
2019. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Nekem Scamp vatelines töltetű plüss huzatú van. Imádtam azzal aludni kismamaként, és szoptatni is csak azzal tudtam az elején. Negatívumnak mondanám, hogy nagyon meleg. Az én lányom júniusi, és még pluszba a párna is melegített, nem volt kellemes.

A gyöngyös nagyon zörög, nem volt kellemes még megfogni sem a boltban (nekem, másnak persze lehet nem volt ilyen gondja).

2019. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Enyem konkretan egy kibelezett jyskes párnával van betöltve. (ugy varrattam) nekem sem volt kimondottan kenyelmes vele a szoptatas, de aludni imádok vele. Most vagyok allapotos a masodikkal es most is ezzel alszom. (de az enyem oriasi, kb 150cm hosszu es nagy banan alakja van)


Van egy polisztirolos is, de az a mamanal van, azt csak akkor hasznaltam ha nala voltunk, az könnyű es kicsi viszont beizzadtunk tole allandoan. Probaltam ilyen novenyi toltetest, az volt a legnehezebb es legkenyelmetlenebb.

En a vatelinesre szavazok.

2019. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én júliusra várom a babát.A vatelinesre hajlok én is inkább,de ebből is annyi féle van...

A Brendonos amit linkeltem az a kifli alakú, vagy inkább ilyen?


[link]

2019. ápr. 10. 14:26
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

[link]

Nekem ilyen van. #2 válaszoló

(Ezt is lehet lepontozni)

2019. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Gyöngyös volt, két évig használtam az összes szoptatásnál, el sem tudtam volna képzelni nélküle!
2019. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2. Köszi a linket! De ez is gyöngyös úgy látom. Nem tudom ki pontozott le..ez itt hobby..
2019. ápr. 10. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:
A gyongyos zorgott, ferjemet nagyon zavarta, es engem is. Utolag mar masikat vennek, vagy semmilyet.
2019. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is a gyöngyös van, zörög,de senkit sem zavar, azért nem hangos. Már a harmadik terhességet nyűvöm vele(nyilván mindig keményre tömöm, ha már löttyed :D ), és szoptatni is ezzel tudtam a bébiket, nem fáradt el a karom tartás közben. Szerintem remek találmány. Amíg ki nem bújik(és bújtak a nagyok) ezzel alszom, rátekeredek, alátámasztja a hasam, tök jó (hason alvós voltam..)

2019. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én erre szavazok ezek közül: [link]

Nekem a legeslegjobb vétel volt, már vittem a kórházba is. Inkább "keményebb" legyen, hogy tényleg ne karból kelljen tartani. Nekem ilyen van, imádom: [link]

2019. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!