Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijesztettek valaki...

Nagyon megijesztettek valaki hasonló helyzetben? 7 hetes lenne menstruáció elmaradás szerint uh ön semmit nem lát?

Figyelt kérdés

Február 22. Én volt az utolsó menstruáció. Tervezett terhesség, 3.baba lenne. A nem árt napján teszteltem pozitív lett. Majd két napra rá digitális clerblau 1-2 hetet mutatott. Nem akartam nagyon korán orvoshoz menni. Viszont tegnapelőtt egy leheletnyi vért tapasztaltam. Még aznap délután magán orvoshoz mentem. Azt mondta megvizsgált kB 6 hetes tyúktojásnyi nagyságú a méhem. Írt fel progeszteron és rutascorbin gyógyszert, majd ma behívott az első ultrahangra. Vérzés egyszer kétszer de csak inkább váladékot ici pici. Meglepetésemre azt mondta vizsgálat után semmi nem látszik se méhen belüli sem kívül. Persze lehet később fogant. 15 mm az endometrium. Mást nem írt a papíron csak missed ab?

Hétfőn kellene vérvételre mennem ha lenne az egekbe a hcg akkor lehet terhesség. Bár szerinte korai vetélés.

Haza jöttem vettem még egy digitális clerblau tesztet.

Természetesen 2-3 hetes pozitív volt az eredmény. Valaki volt hasonló helyzetben?

Mit tegyek?

Keressek másik orvost?


2019. ápr. 13. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elhalt terhesség. Remélhetőleg magától kiürül. Pogeszteront remélem már nem szeded.
2019. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos rákérdeztem, hogy szedjem nyugodtan ártani nem árt.
2019. ápr. 13. 12:41
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért kellene más orvoshoz menni? Ő is elmondta a lehetőségeket, arról nem tehet, hogy egyelőre annyi látszik, amennyi.

Három lehetőség van:

1. Nem megfelelően fejlődő terhesség, korai vetélés.

2. Méhen kívüli terhesség.

3. ól fejlődő terhesség, csak túl pici.


Majd hétfőn a vérvétel után többet tud mondani. Meg gondolom akkor is lesz UH.

Egyelőre ne tegyél semmit, várjál türelmesen. Ha nagyon erősen vérezni kezdenél, vagy nagyon fájna a hasad, akkor meg soron kívül menj el az ügyeletre.

2019. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2019. ápr. 13. 13:30
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja ultrahangot 23.án csinál legközelebb
2019. ápr. 13. 13:37
 6/15 anonim ***** válasza:
De árt, mivel nem tud tőle kiürülni.
2019. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fejlődik a baba, ha a nemvárt idején már + volt a teszt... Kiürül akkor is, ha szeded a progit.
2019. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm. De azóta erősebb lett a teszt már 2-3 hetet mutat. Először 1-2 hetet mutatott. A menstruáció 3 hete késik.

Ja meg tegnapelőtt magán úton ez az orvos megállapította mikor megvizsgált hogy kb 6 hetes terhesség lehet a m~hem olyan tyúk tojás nagyságú. Aztán mára rendelt be uh rá a kórházban, mert magánban nem volt gépe. Itt már arra sem emlékezett mit mondott akkor...

2019. ápr. 13. 19:35
 9/15 anonim ***** válasza:
És ma mondta azt, hogy nem látszik semmi?
2019. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Petezsákot sem látott? Semmit?
2019. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!