Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijesztettek valaki...

Nagyon megijesztettek valaki hasonló helyzetben? 7 hetes lenne menstruáció elmaradás szerint uh ön semmit nem lát?

Figyelt kérdés

Február 22. Én volt az utolsó menstruáció. Tervezett terhesség, 3.baba lenne. A nem árt napján teszteltem pozitív lett. Majd két napra rá digitális clerblau 1-2 hetet mutatott. Nem akartam nagyon korán orvoshoz menni. Viszont tegnapelőtt egy leheletnyi vért tapasztaltam. Még aznap délután magán orvoshoz mentem. Azt mondta megvizsgált kB 6 hetes tyúktojásnyi nagyságú a méhem. Írt fel progeszteron és rutascorbin gyógyszert, majd ma behívott az első ultrahangra. Vérzés egyszer kétszer de csak inkább váladékot ici pici. Meglepetésemre azt mondta vizsgálat után semmi nem látszik se méhen belüli sem kívül. Persze lehet később fogant. 15 mm az endometrium. Mást nem írt a papíron csak missed ab?

Hétfőn kellene vérvételre mennem ha lenne az egekbe a hcg akkor lehet terhesség. Bár szerinte korai vetélés.

Haza jöttem vettem még egy digitális clerblau tesztet.

Természetesen 2-3 hetes pozitív volt az eredmény. Valaki volt hasonló helyzetben?

Mit tegyek?

Keressek másik orvost?


2019. ápr. 13. 12:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mar 5-6 het kozott kellene tobbet is latnia mint megvastagodott mehnyalkahartyat. Es az hogy csak 23an csinal uh-t szerintem tul keso. Csinaljon egy het mulva, amugy meg ha ugy erzed akkor menj el egy masik orvoshoz is, hogy az mit mond. Mert ez az orvos annyira nem tori kezet-labat, hogy kideruljon mi van veled. Mar akkor le kellett volna venni a vert amikor voltal nala es ra 2 napra ujbol, hogy lassak emelkedik-e a hcg, stb..

A masik meg hogy ugy irt fel progit hogy azt sem tudja hogy mehenbeluli terhesseg-e es jol fejlodo-e. Ez igenis okozhat gondot, foleg ha mehenkivuli.

2019. ápr. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Semmit nem látott csak 15 mm vastag endometriumra mondta hogy lehet korai ha később fogant akkor nem lehet ennyi idős. Bár nagyon nem törte magát. Erre mondtam n eki hogy h@t tegnapelőtt mikor vizsgálat volt ön mondta hogy kb 6 hetes terhesség lehet. Erre mondta hogy az bármitől lehet nagyobb.

Már semmi jele vérzések. A teszt alapján amit tegnap csináltam a digitális clerblau 2-3 hetes vagyok. Ezek szerint ha pont menstruáció előtt fogant lehet 4-5hetes amit ha nagyon nem akart nem is lát. Szomorú. Magán úton minden rendben volt, behívott a kórházban uh rá ott már azt se tudta ki vagyok, akkor minek rángatott be ha nem volt elég alapos. Két percig se vizsgált. A papírra meg már rá írta kérdőjellel hogy missed ab amint megtudtam művi befejez~st jelent. Szomorú hogy ennyivel elégedett. Remélem minden rendben lesz. Mondjuk a papírra azt is rá írta hogy sem méhen kívül sem belül nem látja. Remélem a 15 mm és endometrium jót jelent. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2019. ápr. 14. 06:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezzel az a baj, hogy már a nemvárt napján pozitív teszted volt... Az nem számít, h most mit mutat.
2019. ápr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kedves kérdező?
2019. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szia. Sajnos megállt a fejlődésben akkor kB 5 hetesen. Rá 2 hétre elment . Műt~tré nem volt szükség. Orvos azt mondta ha szeretnénk, most próbálkozzunk, mert nagyobb az esély, mert a szervezet emlékszik. Igaza volt.

A következő hónapban teherbe estem, 17 hetesek vagyunk. Hála az égnek eddig minden rendben.

2019. aug. 25. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!