Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hülye kérdés de mi...

Lehet hülye kérdés de mi lehet ez a hang? Nem képzelem az tuti.

Figyelt kérdés
Amikor sokat mozog a babóm néha olyan hangot hallok mintha halkan kattanna valami a hasamban. Általában lent a fejénél van hogy egyszer van hogy többször. Nagyon furcsa először azt hittem csak képzelem de már egy hete megy de eddig nem mertem felírni féltem hogy hülyének néztek:) A héten leszek 33hetes
2010. júl. 5. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak a csontjai,nem?:O
2010. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na végre még valaki,aki hallja.Én is ugyanezt hallom most is és az első fiamnál is.Kíváncsi voltam,hogy miután megszületik hallani fogom-e és igazam lett,mikor hirtelen mozdult picit roppant a csípője,még a kórházi elbocsájtóra is rá volt írva,hogy kattanó csípők,de ez egy kis időn belül elmúlt.Pár hónaposan elvittem ortopédiára,ellenőrzésre és minden oké volt.

üdv,egy szintén 33 hetes kismama

2010. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz baja olyan furcsa, kicsit ijesztő is.
2010. júl. 5. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor én még terhes voltam a kisfiammal én is hallottam ezeket a fura hangokat,mintha a csontjai roppanának,másképpen nem tudom leirni.Elég ijesztő volt,de szerencsére egészségesen született az én kicsim.

Már olyanokat képzeltem magamba,hogy biztos most tört el valamije,mert tisztára olyan hang volt.

2010. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 34 hetes vagyok és kb. 3-szor hallottam hasonlót, azt hittem kipukkant a burok. Mivel nem folyt semmi, így úgy voltam vele, hogy csak képzelődtem, de ezek szerint más is hall ilyeneket. Akkor ezek szerint biztos a csontja. Remélem azért jól van odabent a pici!

Mindenkinek jó egészséget és boldog babavárást!

2010. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!