Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősen savasodom, és nincs...

Erősen savasodom, és nincs étvágyam. Van még valami, amit kipróbálhatok?

Figyelt kérdés
7+5 hetes terhes vagyok. Ha kekszet, ropit, tejes ételeket fogyasztok, nem használnak, a nasizástól meg csak a plusz kilók jönnek. Savlekötőt is szedek, de nem használ az sem. Tényleg nagyon figyelek, hogy mit eszem. Nem eszek már hagymás, paradicsomos stb. kajákat, és a gyümölcsöt is visszavettem, kávét már egyáltalán nem iszom. Eljutottam odáig, hogy már az üres kenyértől is fáj a gyomrom. Azt érzem, jól esne hányni egy jót, mert mintha tele lennék, de nem erőltetem, nincs is ingerem. Nincs kedvem semmit sem enni, pedig muszáj lenne a baba miatt. Elég vizet fogyasztok, az egyetlen folyadék, amit megiszok. A sok gyomorfájás már rámegy a lelki világomra is, állandóan rossz kedvem van, pedig örülök a babának. Ha valaki hasonló cipőben jár/járt, megosztaná velem a megoldásokat?

2019. ápr. 14. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A héjában főtt krumpli tökéletes gyomorsav ellen.
2019. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a banán is segített, és a salvus víz,

és most egy barátnömnek a tündérvizet ajánlotta a védőnő-ezt mondjuk én egyáltalán nem ismerem.

2019. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!