Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok. Ha...

35 hetes terhes vagyok. Ha fejvégű a babám, hol kell hallanom a szívhangot?

Figyelt kérdés
A köldököm környékén a legerőssebben kivehető a szívhang.
2010. júl. 5. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a köldökömtől kicsit balra volt mindig.
2010. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem meg jobbra, mivel állandóan a jobb oldalamon szeret lenni:D
2010. júl. 5. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
35 hetes terhességnél már szinte mindenhol lehet hallani a szívhangot hiszen a baba az egész méhet kitölti.De ha fejvégű akkor köldök magasságban vagy alatta tisztább és hangosabb a szívhang.
2010. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az enyém még nem tölti akkor ki, mert nem mindenütt hallom. Lehet az enyém kisebb baba, de 100, hogy nincs elszámolva a kora. Holnap leszek kereken 35 hetes.
2010. júl. 5. 11:53
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor van esélyem, hogy be van fordulva.:D Holnap nézi a doki, de csak tapintással. Azt mondta, ha holnapra még nincs befordulva, akkor majd ír egy beutalót a kórházba, ahol megpróbálják befordítani. Remélem nem lesz rá szükségem!:D
2010. júl. 5. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne engedd hogy megfordítsák. Valami oka biztos hogy van annak, ha még mindig faros (rövidebb köldökzsinor, rá van tekeredve esetleg, stb.). Én most töltöttem a 37. hetet, és továbbra is farosak vagyunk. A babának ha így jó én elfogadom, a császárt meg kibírom, de biztos, hogy nem véletlenül választotta ezt a pózt. Én nem engedném a helyedben, persze ez a te döntésed.
2010. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ma 11:40-es vagyok.

Nem hinném,hogy kicsi a babád,nem azért nem tiszták a szívhangok.Inkább hátával a köldököd felé van fordulva és azért halkabb a szívhang.


Nekem az egyik fiam a vajúdásig(!)faros volt! Engedtek faros babával vajúdni,senki nem beszélt császárról.

Aztán megfordult,úgyhogy a tolófájásokat már fejvégű babával kezdtem:)


Amúgy elötte nem esett szó külső megfordításról.

Én is faros babaként jöttem világra.

Nem értem ha egy baba faros,miért választják a dokik olyan hirtelen a császárt.Nálam senki nem kapkodott,senki nem akart műteni.

De mint írtam,egy pillanat alatt megfordult a fiam fejvégbe.

2010. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet, majd holnap kiderül, hogy hogyan fekszik, kitapintja a doki. Köszi a válaszokat.
2010. júl. 5. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!