Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Picit sokat hízok, mit kellene...

Picit sokat hízok, mit kellene még tennem, hogy a végére ne hízzak el teljesen?

Figyelt kérdés

26. hétben vagyok és már 11 kilót híztam. Tény, hogy soha nem voltam vékony... 68kilóról indultam...

Teljesen kihagyom a hízlaló dolgokat(süti, fagyi, csoki, chips, cukros üdítők).

Nem eszem még annyit sem, mint terhesség előtt. Gyümölcsöt sokat eszem, illetve csomó mentes vizet iszom.

Nem voltam hányós, szóval elejétől híztam gyakorlatilag.Elég jól vizesedek, védőnő szerint ez is oka lehet a hízásnak.

Tartsak gyümölcsnapokat??Már nem tudom, hogy mit csináljak...


2010. júl. 5. 12:06
 1/8 anonim válasza:
Én a terhességem végére kb. 20 kiló plusszot tudhattam a magaménak. Nagyon vizes is voltam. A 35. héten balesetezett az orvosom és átkerültem egy másikhoz. Ő nagyon szigorú diétára fogott. Cukor és só mentesen kellett táplálkoznom. Szénhidrátot is minimálisat vehettem magamhoz. Napi 2-3 zsömle. Szóval koplaltam. Egy hét alatt le is ment két kiló. A babának nem lett semmi baja, Ő elvette amire szüksége volt :) 3500 grammal született.
2010. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok gyümölcsnapot tartani, hátha az bejön. Van olyan nap, hogy kenyeret, zsemlét egyáltalán nem eszek...
2010. júl. 5. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Terhesvitamint szedsz?
2010. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, Gravidát. De ha nem szedem, akkor sokszor nem vagyok jól, fáradékony leszek és fura módon még a savam is sokkal több. Lehet a vitamin a bűnös??
2010. júl. 5. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem diétáznom kellett a vércukor miatt, pedig nem is híztam sokat (összesen 14 kilót) és nagyon jó volt. Ehettem szénhidrátot, de csak keveset és az rendben tartotta a súlyomat is és a vércukor szintet is. Én innen töltöttem le a táblázatot, ebben benne van a szénhidrát tartalom és napi 160-180 gr volt a maximum amit ehettem, napi 5 étkezésre lebontva.

[link]

2010. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy vitamint kellene váltanom. Majd megkérdem a dokit jövő héten...
2010. júl. 5. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Orvossal vagy dietetikussal beszélj. A gyümölcsbe rengeteg cukor van-bár egészséges és szükséges. Viszont a só már nem az és rengeteg vizet megköt, próbáld kerülni.

Esetleg számolj szénhidrátot. Én a lányommal ch diétán voltam, napi 160g-ot ehettem. Két kg plusszal mentem szülni. De nekem a cukor miatt kellett diétáznom.

2010. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a gravida és az elevit nem vált be. Jobban híztam tőle és hányingerem is volt. Ezeket az első gyereknél ettem. Most az eurovit terhesvitaminját eszem, és minden ok.
2010. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!