Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy indult meg a...

Kinek hogy indult meg a szülés? 37hetes vagyok már.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 17. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Reggel fájásokra ébredtem, aztán a WC-n több darabban távozott a nyákdugó, utána elkezdett szivárogni a magzatvíz, 5 perces fájásokkal mentünk a kórházba és 10.23kor meglett a lányom. Császárral. 38 hetes voltam.
2019. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Reggel 5 fele elment a nyakdugo, par orara ra utana jottek a fajasok, bementunk a szuleszetre, elfolyt a víz, aztan megszuletett a fiam delre.
2019. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. Magzatvíz szivárgással

2. Oxitocinnal

2019. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden előjel nélkül délben a bevásárlóközpontban elkezdett folyni a magzatvíz.
2019. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Este 10kor elöntött a magzatvíz. Szó szerint úsztam benne. Fájások nem jöttek. Reggel 6kor oxytocin. 11:45-re lett meg a baba.
2019. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38. héten, kitűzött indítás napján; reggel, a stressztől indult be. Egyre sűrűsödtek a fájások. Mire beértünk, már 5 -6 percesek voltak. Amikor átöltöztem a szülőszobán, elment a nyákdugó, és már 2 ujjnyira nyitva voltam. Oxitocinnal, burokrepesztéssel ráindítottak még, de fél nap alatt sem haladtunk ennél előrébb; így császárral fejezték be.
2019. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. szépen sűrüsödtek a fájások, majd 10 perceseknél bementünk. Nem folyt el a magzatvíz, megrepeesztették kitolásnál.


2. Elkezdett szivárognia magzatvíz, de nem volt fájás, bementünk a kórházba. Vártuk a fájásokat, estére jöttek is és 2 óra múlva meglett a baba.

2019. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kb 3 napig tavozgatott a nyakdugo, majd tagulasos verzes jelentkezett 4-5 perces fajasok kisereteben.

Az 5 perces fajasoktol szamitva 22 ora volt, mire meglett a fiam. Szerencsemre nem lett csaszar.

2019. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első gyerkoccel éjfélkor elfolyt a magzatviz, irány a kórház. 19 óra múlva a kezemben volt a kisasszony.


Másodikkal hajnali 3kor egy fajas ra ébredtem. Otthon vajudtam, a ferjem délben már idegösszeomlás szélén, hogy a konyhában szülők :D akkor bementunk a kórházba 15:18-ra megerkezett a fiam.


Remelem a harmadik számú egyed is a bátyja mintáját követi majd szeptemberben:D

2019. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

41+1

Fájásokkal

Az első és a másidik közt még aludtam fél óra telt el.

Hamar 10-majd 8 percesek lettek


8 h alat lett meg a lányom.

2019. ápr. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!