Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Babonásak vagytok?

Kismamik! Babonásak vagytok?

Figyelt kérdés
Nővérem ma rám szólt,hogy kössem ki a nadrágom madzagját.Először nem értettem miért.Utána mondta,hogy amikor terhes volt a két gyerekkel,mindig megkötős dolgok voltak rajta és mind a két gyerek nyakán rajta volt a köldökzsinór,és épphogy le tudták szedni róluk.Most,hogy megint babája lesz,már minden nadrágjából,felsőből kiszedte a madzagot.De én ezt nagy butaságnak tartom,nem hiszek az ilyen dogokban.És ti?
2010. júl. 5. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben voltam babonás. Nem igen hiszek ezekben a dolgokban. Sokkal inkább a pozitív gondolkodásban, a pozitív hozzáállásban, az optimizmusban :)
2010. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
:))) És akkor asz enyémekén miért volt rajta a zsinór??? Nekem ui. egyáltalán nem volt semmi megkötős nadrágom, ruhám... mégis 3 gyerekem a nyakára tekeredett zsinórral született, a lányomnak 2x is rajta volt (mindegyik jó értékekkel született, ma egészséges kamasz!). Egyébkét a babonák a buta emberek vallása, nem hiszek bennük. Csupán amiatt léteztek, mert a régi emberek magyarázatot kerestek az általuk megmagyarázhatatlan dolgokra. Tudod, ez olyan, mint a hegyes vagy gömbölyű pocak vagy a sós vagy édes kívánása... egyszóval butaság :))) Egy babának a pocakon belüli bukfencezés miatt tekeredik ide vagy oda a köldökzsinór és nem azért, mert az anyja épp megkötős ruhát hord :)
2010. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez is egy mókás babona, ne foglalkozz vele.

Az egyik legnagyobb kedvencem: ne engedd piros színt nézni a babádat, mert akkor az ördöggel cimborál :)

2010. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó nagyon jóóóó!:)

Az én kedvencem, ne üsd meg magad, mert a gyereken meglátszik minden szar. Anyós szórakozik velem feszt, h. ne kutyázzak, ne vegyem fel, stb., mert kutyaszőrös lesz a gyerek. Sajnos mellettünk lakik, így nap mint nap hallgatnom kell, amit már nagyon unok, és nem merem leállítani.:S

14 h km.

2010. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!