Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamik hogy vagytok?

38 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én már nehezen bírom, meg türelmetlen vagyok :)
2011. nov. 7. 18:41
1 2
 1/14 anita0802 ***** válasza:

fáj minden porcikám,alig birok már döcögni,az ágyban egedül már megfordulni sem tudok,gyakorlatilag a wcről is csak ugy tudok fel állni ha megkapaszkodom a mosdóba.+ rettegek a szülétől (1baba) ja és akkora a hasam,hogy barátnőmnek 36hetesen ikrekkel sem volt ekkora. nálad jobb vagy rosszabb a helyzet?

:-)

2011. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nálam azért jobb a helyzet. A hasam nem olyan nagy, de azért így is elég :) Nekem az zokni felvevés és a cipőkötés nehézkes. Engem az állandó pisilés akaszt ki. Éjjel is óránként járok jóformán. Nekem is első baba lesz és már nagyon várom az érkezését :) A szüléstől nem félek inkább már várom, mert akkor végre megláthatom kisfiam. :)
2011. nov. 7. 19:40
 3/14 Kerria ***** válasza:

36+1 napos vagyok, így nem egészen nekem szól a kérdés, de érintettnek éreztem magam.


Első Babó, így szokatlan minden. Éjjel nem találom a megfelelő pozíciót, sehogy nem jó aludni, forogni nyögések kíséretében tudok. Éjjel általában kétóránként kelek pisilni, és kezdem érteni a terhes kifejezést. Édes teher ugyan, de teher :) Újabban az ujjperceim fájnak, ha ökölbe szorítom a kezem az kellemetlen. Gyomorégéshez továbbra sem tudtam hozzászokni... néha jönnek jósló fájások is.

2011. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nálam sem annyira vészes a helyzet bár nekem is nagy a pocakom,a pisilés engem is kínoz éjszaka 3 szór is,a zoknit apa húzza fel nekem a cipőm meg bebújós mert különben nem menne a felhúzása,ma voltam NST-n és minden rendben méhszájam 2111-es, lepény már 3-adfokon érett,kicsikém 3kg. felett van már,nagyon várom már a nagy napot még van pont 2 hetem,de örülnék ha minél előbb elkezdődne,már nagyon szeretném ölelni a kislányunkat.Nekünk is első baba,nagyon türelmetlenek vagyunk.Remélem nem lesz baj és normális szülésem lesz ezt kívánom nektek is könnyű és problémamentes szülést! :)


üdv.38hkm.

2011. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát igen az alvás ami már nehezen megy pár hete. Azon szoktam kuncogni magamba mikor sokan mondják, hogy -most aludj mert utána nem tudsz! Hát már most sem :D
2011. nov. 7. 20:34
 6/14 A kérdező kommentje:
Ti isszátok a málnalevél teát? Én tegnap kezdtem,remélem használ :)
2011. nov. 7. 20:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem második gyermek:-) Már nagyon várom, hogy túl legyünk az egészen. Ráadásul itt a 2évesem, aki nagyon anyás, nehezen fogom viselni a kórházi napokat.

Egyébként jól vagyok, a hasam hatalmas, folyton wc-re járok:-) És olyan vagyok mint egy teknős:-) Viszont tudom, hogy nemsokára vége, és utána meg "vissza kívánom" a kisasszonyt majd:-)

Könnyű szülést Nektek! És kitartás!

2011. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát csajok én 34+3 vagyok. 2.baba hatalmas has,abszolult terhes vagyok. Pedig nekem még van hátra bőven (elvileg) Semmi nem jó,sehogy nem jó...nagy a hasam nagyon,ami igazán kényelmetlen.+ hasfali sérv ami igencsak fáj már.De kitartás mindenkinek!
2011. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja a málnalevél teát én is inni fogom,sz.tem ártani nem árt...sőt homeos golyókat is szedni fogok ezzel megadva az esélyt a könnyebb szülésnek.Az első hosszú és nehéz volt!
2011. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kerria ***** válasza:
Hol tudtatok venni málnalevél teát? Én kerestem több helyen, eredménytelenül... :(
2011. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!