Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér. Mi segíthet? Hogyan?...

Aranyér. Mi segíthet? Hogyan? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Még csak 24 hetes vagyok de egy hete szenvedek tőle. Már nem tudok ülni, menni rendesen, vérzik is szóval tennem kell valamit. AZ orvsom csak 2.án jön vissza addig nem bírom...Rengeteg rostosat eszem, diétázom..Segítsetek kérlek
2019. ápr. 23. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos együtt kell vele élned. Majd a szülés után megműttetheted.

Kaphatsz most rá kencéket,de nekem pl azok közül egyik sem vált be.Ami meg jó lenne,terhesség alatr kizárt.

Akinek van jó ötlete,én is szívesen meghallgatom.

2019. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Reparon kúp

Engem mindig hamar rendbe rakott.

Akkor már nem nagyon tudott segíteni, amikor székrekedésem lett, és minden wc-zésnél csak rosszabb lett. Nekem is pont 24 hét körül volt. Aztán elkezdtem Magnosolvot inni minden nap, attól könnyebb volt a wc-zés, és rendbe tudott jönni. De amúgy számíts rá, hogy fogsz még vele sokat szenvedni. :(

2019. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bogus20 ***** válasza:
Intimtorna! Nekem nagyon sokat segített! Nem kell túlbonyolítani, elég a legegyszerűbb gyakorlatot rendszeresen ismételni, jobban használ, mint bármi más, én már pár nap után éreztem javulást. Fel a fejjel, én azt hittem, ha már valami kellemetlen tünet a terhesség közepén megjelenik, végig megmarad, de ennek nem kell így lennie!
2019. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Derwer ***** válasza:

Mi még előtte megműtettük rádió frekvenciásan és ha közben is kellene, akkor gumizós módszerrel még elvállalná a doki. (Nem a nőgyógyász ugye..)


Tehát ha nagyon súlyos talán még szóba jöhet ez a lehetőség... No de egy szakdoki pontosabban tud majd.

2019. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gátizomtorna rengeteget segít! Mi kismamajógán csináltuk, minden óra végén az utolsó fél óra az volt. Volt olyan kismama, akinek 3 alkalom után rendbetette és a szüléskor sem jött ki. Érdemes lenne kipróbálni!
2019. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!