Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 2 Panadol fogfájásra 7...

Napi 2 Panadol fogfájásra 7 hetesen?

Figyelt kérdés
Patikus ajánlására vettem meg a Panadolt, hogy az nem okoz gondot. Elolvastam a betegtájékoztatót, amiben az áll, napi max 6 szem, én napi 1,max 2 szemet vetten be, mikor nagyon fájt a fogam, gondolván, ezzel nem ártok a babámnak. Most eljöttem a háziorvoshoz , hogy bevalljam a bűneim, aki nagyon megijesztett, hogy baja lehet a babámnak. Húsvét miatt nem tudtam semmilyen orvoshoz menni. 6 nap alatt napi 1 Panadolt vettem be. Nyugtassatok meg! Hittem a patikusnak

2019. ápr. 24. 10:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja , kék Panadolt vettem be, asszem a rapidot.
2019. ápr. 24. 10:49
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Van ilyenkor is fogorvosi ügyelet, ill. 0 24es fogorvos...
2019. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Telefonáltam a fogászatra, ahol közölték, hogy feleslegesen megyek, mert nem fognak hozzám nyúlni. Nem érzéstelenítenek,nem csinálnak röntgent. Bölcsességfog ferdén nő, nem csak egyszerű lyukas fog
2019. ápr. 24. 10:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőgyógyászodat kérdezd meg, ne a háziorvost.
2019. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem fogorvoshoz fogfájással 6 hetesen, annyit értem el vele, hogy kivel szétroncsolta az ínyemet is és a tömést is rosszul tette be, csak még jobban begyulladt a fogam. 3 hétig napi 3-4 Algopyrin-t szedtem, mire lement a gyulladás. Azóta megszületett a baba, egészséges, minden rendben. 😊
2019. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia.

Kék panadolt az egész terhesség alatt lehet szedni. Ne izgulj. Nem csináltál bajt. Én is azt szedem ha valami fáj. 14 hetes vagyok már!

2019. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vicky92 ***** válasza:

Szia!

Én magánorvosnál voltam tömetni 23.hetesen, azt mondta h az érzéstelenítés semmit sem árt. 🤷‍♀️

Én is halasztani akartam szülés utánra de elég nagy volt a lyuk,és elveszteni fogat nem szeretnék.

Sztem keress egy jó fogorvost,mert a problémát megszüntetni jobb mint gyógyszereket beszedni akár árt,- nem árt!

Jobbulást!

2019. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem ajánlom a paracetamol tartalmú készítmények szedését. Guglizz rá mindenképpen paracetamol és terhesség szavakra, lesznek cikkek meg kutatások a témában. Nekem tegnap volt migrénes fejfájásom, de nem vettem be semmit, majd megpusztultam. Sajnos nem kockáztatnék olyan szerrel, ami a felnőtt ember máját gyilkolássza. Átérzem a bajt, hogy sajnos nem egy lyukas fog, de szerintem vetesd ki a bölcsesség fogakat.
2019. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!