Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nehézlégzés a front miatt is...

Nehézlégzés a front miatt is lehet? Ma kezdődött, pár hete is volt pár alkalommal. A front befolyásolja a szülést? 37hetes kismama elmúltam

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy melegben foleg. Nekem is volt, nyomja a baba a rekeszizmod :) teljesen normalis.
2019. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melegtől lehet nehézlégzés a terhességem vége pont nyárra esett, hát volt hogy levegőt se kaptam.:)Azt mondják frontosabb időben elindulnak a babák, az orvosom azt mondta mikor kérdeztem, hogy igazából csak az a baba indul meg fontkor amelyik amúgy is hamarosan indult volna.Minden esetre frontos időben szültem és 2 napig nem volt helyünk a szülészeten :D
2019. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kedves kislányom rendszeresen odadugja a fenekét a rekeszizmomhoz, ezáltal én leborulok a fotelba és a haláltusám közben próbálom rávenni a helyzetváltoztatásra. Meg melegebb is van, hirtelen jött ez a fülledt idő, ráadásul már elég nagyon ilyenkor a babák, egy-egy nyújtózkodáskor simán nyomhatja úgy a rekeszizmot, hogy alig kapsz levegőt.
2019. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!