Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami ötletetek étvágytal...

Van valami ötletetek étvágytalanságra terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagy boldogságomra babát várok 😀 olyan 7-8 hetes vagyok kb. Hányingerem nincs. De fáradékonyabb vagyok, nincs étvágyam. Alig eszek. Kicsit fázósabb lettem. Mikor fel kell kelnem az ágyból vagy a kanapéról eléggé rossz a közérzetem. Bágyadt vagyok. Ma reggelire 2,5 szelet zsíros kenyeret ettem lilahagymával, most azt kívántam meg. De úgy érzem nekem ennyi elég mára. Még első baba, szóval tapasztalatlan vagyok. Van ötletetek vagy próbálkoztatok valamivel amivel kicsit feldobtátok a napjaitokat? Mikor múlt el nektek ez az egész?

2019. ápr. 28. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyan így voltam a fiammal. Alig bírtam enni, húst egyáltalán nem. Nekem ez a végéig kitartott, sőt a végén sokkal rosszabb volt, mert savam is volt, és hánytam tőle.

Én próbáltam kompenzálni, turmixokkal, préseltem gyümölcs leveket stb, szerencsére nyár volt, így volt választék.

Egész terhesség alatt 7 kg híztam, amiből maga a gyerek 3980 volt.

Szerintem ne parázz rá, edd ami jól esik, és amit meg tudsz enni.

Boldog bababarát! 🙂

2019. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod. Ez a turmixos dolog jól hangzik. Szerencsémre most jönnek majd az ìzletes gyümölcsök. Majd kompenzálom azzal :)
2019. ápr. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!