Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség esetén ez normális?...

Manna2007 kérdése:

Terhesség esetén ez normális? Tegnap a 15 dpo-n reggel a hőm 36.4-re esett este vérezgettem, ma reggel visszaugrott 36.6-ra es verezgetek szintén. A fertility a cl-t 36. 06-ra tette. Holnap reggelre van időpontom az orvoshoz.

Figyelt kérdés

Tesztelni nem teszteltem,meg akartam várni a nemvárt napját,de a tüneteim egyértelműek voltak,kivéve a mellfeszülést,ami ma reggelre enyhén de jelentkezett(sosem feszül a mellem menses alatt).

Mivel unnepnap van és nem készültem teszttel igy nem tudtam reggel ellőni.Járt már valaki így?Lehetek babás?

Becsatolnám a hőmet de nem tudom hogy kell.



2019. máj. 1. 07:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sztem nem normális verezgetni sehogy terhesen. Mióta mérsz hőt? Máskor hogy alakult a hőd mensi elott?


Mennyire erős a verzes?


A gorbebol feltetelezed egyedul az ovulacio napjat vagy alatamasztottak uh-al vagy te ovulacios teszttel? Később nem lehetett ovulaciod?


Ugy gondolom (sajnalom, es ne legyen igazam, de) nem vagy terhes es siman megjon.

2019. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez az első hónap,hogy mértem,uh-n nem követte az orvos.

Az a furcsa,hogy a mensesem mindig borzasztóan erős,de most csak szinte pecsételek.

2019. máj. 1. 08:16
 3/13 anonim ***** válasza:

Ertem. Hat nezd, en szoritok neked de altalaban az elso par hona inkabb a tanulasrol szol. Szoval ritkan születnek igazan hiteles gorbek es megritkabban sikerul egy görbe utan kitapasztalni azt, hogy hol a peteeres.


A ff is ugy "dolgozik" hogy tobb honap, tobb ciklus eredmenyei alapjan szabja szemelyre azt, hogy hova huzza be neked az alapvonalat meg hova teszi be a peteerest. Ezek az alkalmazások nem ennyire "okosak" elobb kell merni par honapot es akkor talan valamivel pontosabb/valos peteerest ad meg. Siman lehet persze, hogy terhes vagy, de inkabb el tudom kepzelni, hogy valojaban kesobb volt az a tuszorepedes, mint ahogyan a ff behuzta.


Sokat segítene ha kepfeltoltore feltoltened a gorbed.


Hol es hogyan mered a testhőd? (honalj, szaj, huvely? Eleg ideig vagy a digitalis homerod csipogasaig? Minden nap uakkor?)

2019. máj. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ébredés után mérem egyből,szájban,nyelv alatt a csipogas után még kb egy percig.

Az ovulációt véleményem szerint jól húzta be,ha a nyákomat veszem figyelembe.Nagyon kezdő vagyok itt,nem tudom hogy kell feltölteni a hőgörbét,viszont a vérezgetés teljesen abbamaradt most és ez abszolút ellent mond a menstruációs “szokásaimnak”.

2019. máj. 1. 09:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Hat legyen szerencsed! Nekem a nyak is osszevissza volt amigy, en arra max az ovulaciot alapoztam, a teehesseget v mensit nemigazan. A hom is alakult mindenhogyan. Alakult ugy, hogy egesz mensi alatt nem esett le, ugy is, hogy mar a mensi elott 3 nappal leesett.


Néha volt, hogy semmi jele nem volt, neha meg mindenem fajt. Sosem pecseteltem viszont. Engem csak siman elontott a ver mindig.

2019. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,hogy reagáltál,azt hiszem a biztos holnap reggel lesz,ha a dokim lecsapolja a vérem és megnéz uh-n.

Ha hőt nem veszem figyelembe,és azt veszem alapul,hogy menseszem megérkezett,azt sem találom normálisnak,mert én az első napon már úgy vérzek mint egy leszúrt disznó.

2019. máj. 1. 09:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen enis. :( Es igazan frappans a hasonlat! :)


Majd azert irsz mi lett?

2019. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen írok,reggelig pedig elmorzsolok pár rózsafűzért azt hiszem...:)
2019. máj. 1. 09:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de megjön.Ha a hőd leesett és ezzel egyidejűleg vérzésed van akkor menses inkább valószínű, mint terhesség.:/ Persze akár beágyazódás is lehet,de holnap is hiába mész orvoshoz, mert még ha sikerrel jártatok volna se látna semmit..max a megvastagodást.
2019. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A hőm csak 3 tizedet esett,közel sem alaphő közelébe,és mára visszaugrott a “vonalzóm” értékére.A beágyazódást el is vetném mert 16 napja nem is találkoztunk a párommal sajnos.Ezért is gondolom,ha valami van ott bent akkor a vérvétel már mutathat valamit ha az uh még nem is.
2019. máj. 1. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!