Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok a körülmények,...

Melyek azok a körülmények, amelyekre be lehet vállalni 3. gyereket?

Figyelt kérdés
Nem luxus dolgokra gondolok. Hanem kinek mi az a helyzet, amire bevállalná a 3. gyermeket?
2019. máj. 1. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a 2. és 3. gyerek között nemigen van különbség már, akartam, de nem jött össze már, az első kettővel is nehezen estem teherbe....már kifutottam az időből igy marad a 2 :-)
2019. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha lenne még két kezem, még két lábam, egy plusz fejem és ketté tudnék szakadni, mert az esetek többségében, ha nincs túl. nagy korkülönbség a gyerekek között, akkor 2 szülő kevés kettőnél több gyerekre. Szerintem.
2019. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkinek más a határ. Nekünk szempont volt a külön szoba és az, hogy 3 gyerek mellett is minőségi életet élhessünk, nyaralás, mozi, állatkert, normális szép (és új!) ruhák a gyerekeknek (is). Ennyi.
2019. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Volt 2 gyerekszobánk, egy 9 személyes autónk, mindkettőnknek normálisan fizető állása, 3 pár nagyszülő, ép idegrendszer, az éjszakát átalvó nagytesók, kb ilyen körülményekre vállaltuk a harmadikat. :)
2019. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk négy van. Mi a negyediken sokat agyaltunk, a harmadik nagyon nem volt kérdés még.

Inkább a lelki energia részt kellett átgondolni.

2,3 és 4,5 év a korkülönbség.

A nagyok már önállóak. Én is dolgozom.

Nem egyszerű, de nem csinálnám máshogy.

A pici rosszul alszik nagyon, ezért túlélős egyelőre, de már csak max. fél-egy év...

Még nincs külön szoba mindenkinek, de megoldható lesz az is később, ha kell.

2019. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Mi az anyagi oldalról azt gondoltuk at, hogy tudunk -e majd 4 szobás hazat venni, hogy legyen mindenkinek külön kis kuckoja.

A kaja annyira nagyon nem dobja meg, foleg az első 10 évben.

Ruhát az első kettőnek se újonnan veszem csak, nagyon jo turit ismerek, ami olcso is es minőségi is (Anglia)

Az iskoláztatás ingyenes, csak évente 1-2x van kirándulás ami penz.


Szóval nálunk a lelki része volt jobban átgondolt, mert anyának csak 2 keze van, es nem akartam hogy bármelyiknek is hiánya legyen :))


De bármelyik pillanatban beindulhat a szules a 3. picivel, úgyhogy mi ugy döntöttünk hogy jöjjön 😍☺️

2019. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Ami nekem hiányzik hogy bevállaljam+ 1 plusz szoba, így is együtt van a két tesó. +10 év, mert 30 felett szültem az elsőt, és kizárt hogy egyszerre 3 picit kibírjon az idegrendszerem. +néhány nyudjíjas, de még aktív nagyszülô, akit még nem fogtak be teljesen a többi unoka miatt:)
2019. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Megfelelő ingatlan


Jól kereső apuka, és tartalék, biztosítás, ha vele történne valami.

Elég lelkierő..

Nem egyszerű 3 gyerekkel otthon lenni sem..

Idő..



Nekünk a lelki dolgokat kell rendezni..

Plusz a tartalékokat

Az ingatlan adott már a közösségi helyiségeken kívül lenne mindenkinek saját szobája.

2019. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Nincs az a pénz, hogy mégegyet vállaljak! Az idegrendszeremet már teljesen kinyírták, a nyugalomról meg már fogalmam sincs 😂😂😂

Egyébként kellene min. -5 év korban, +1 szoba, egy nagyobb autó, és több fizetés!

2019. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!